Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Kabel USB-A - USB-C 2.0, QC 15W, oplot 0,9m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C Aukey CB-CD30 BK to świetne rozwiązanie do ładowania starszych smartfonów i prostych urządzeń USB, takich jak słuchawki, wskaźniki do prezentacji, szczoteczki do twarzy, czytnik e-booków, zegarki etc. Obsługuje standard ładowania Quick Charge 15W
Najważniejsze cechy:
- Kabel USB-A na USB-C
- Długość 0,9 m
- Ładowanie Quick Charge 15 W (3A / 5 V) do szybkiego ładowania smartfonów
- Standard USB 2.0
- Czarny, nylonowy oplot, zalewane końcówki
Optymalna długość
Przewód o długości 0,9 metra oferuje Ci odpowiedni zakres ruchu, umożliwiając swobodne korzystanie z urządzeń nawet w trakcie ładowania. To idealna długość dla Ciebie, zarówno w domu, jak i w podróży, eliminująca zbędną długość kabla i ułatwiająca przenośność.
Ładowanie QuickCharge
Docenisz zdolność do ładowania Twojego smartfona z mocą 15 W (3A / 5 V). Kabel z technologią Quick Charge to doskonały wybór dla Ciebie, jeśli cenisz sobie efektywne ładowanie.
Stabilne połączenie
Standard USB 2.0 to gwarancja stabilnego połączenia między urządzeniami, umożliwiając nie tylko szybkie ładowanie, ale także szybki transfer danych. Nasz kabel doskonale sprawdzi się przy przesyłaniu plików między Twoimi urządzeniami, zapewniając płynną i niezawodną komunikację.
Trwałość i estetyka
Czarny, nylonowy oplot oraz zalewane końcówki to cechy, które podkreślają trwałość i estetykę tego kabla USB-C. Nylonowy oplot chroni przed uszkodzeniami i ścieraniem, gwarantując długotrwałe użytkowanie. Zalewane końcówki zabezpieczają połączenia przed ścieraniem i zniszczeniem, co dodatkowo podnosi trwałość kabla.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 0.9 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Dla urządzeń | Steam Deck |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 9.2 cm |
| Głębokość | 8.9 cm |
| Waga | 0.021 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Materiał tekstylny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.