Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Kabel USB-A - USB-C 2.0, QC 60W, oplot 1m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytrzymały kabel USB-C Aukey CB-NAC1 zaprojektowany do szybkiego ładowania urządzeń takich jak smartfony, tablety, laptopy, latarki, kamery, inteligentne zegarki itd. Obsługuje standard szybkiego ładowania Quick Charge 2.0 i Quick Charge 3.0.
Najważniejsze cechy:
- Kabel USB-A na USB-C do szybkiego ładowania o maksymalnej mocy 60 W
- Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi z USB-C (symetryczne, trwałe złącze) i ładowarkami z wyjściem USB-A
- Dodatkowo możliwość synchronizacji urządzeń i przesyłania danych (zgrywanie zdjeć etc.)
- Bardzo trwały dzięki zastosowaniu nylonowego oplotu i wzmocnionej otuliny wtyków z PVC
- Aluminium przy wtyczkach dla lepszego odprowadzania ciepła i bezpieczeństwa podłączonych urządzeń
- Długość 100 cm

Nie wypadnij z formy
Kupując kabel do ładowania ze wzmocnionymi końcówkami, inwestujesz w nawet 10 tysięcy podłączeń i odłączeń wtyczki z portu (potwierdzone wewnętrznymi testami Aukey). Dodatkowa otulina wzmacnia newralgiczny element przewodu, który u innych producentów najczęściej się psuje. Noś go w torbie, plecaku, z kluczami, ze scyzorykiem i innymi ważnymi rzeczami, które trzeba mieć zawsze przy sobie. Pleciona, nylonowa powłoka ochroni kabel przed przetarciami.

Robi wrażenie
Ładowanie z pełną mocą 60 W
Obsługuje technologie szybkiego ładowania:
- Apple 2,4 A oraz Samsung 5V/2A
- Samsung AFC, DCP 1,5 A, MTK PE+2.0
- Huawei FCP
- QC (Quick Charge) 2.0, QC 3.0

Kopiuj i zgrywaj
Przewodów USB-C najczęściej używamy do szybkiego ładowania, ale czasem potrzebne są także do zgrania zdjęć z telefonu, czy połączenia tabletu z komputerem. Dzięki USB 2.0 i przesyłaniu danych o szybkości 480 Mb/s, kabel przyda się i w tym przypadku. Transfer danych i ładowanie może oczywiście odbywać się jednocześnie.
Szeroka kompatybilność
Zastanawiasz się, czy przewód jest kompatybilny z Twoim telefonem? O ile urządzenie ma port USB-C, z pewnością tak! Kabel działa z urządzeniami z Androidem, iOS i innymi systemami i różnych marek: Apple, Samsung, Huawei, One Plus, Honor oraz Xiaomi.
Ten przewód jest dostępny również w długości 180 cm (CB-NAC2)
Specyfikacja techniczna:
- Model Aukey Circlet AC (CB-NAC1 BK) w czarnej wersji
- Quick Charge 3.0
- Długość 1 metr
- Moc maksymalna: 60W (20V/3A)
- Standard USB 2.0 480 Mbps
- Materiały: aluminium, nylon, PVC
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Dla urządzeń | Steam Deck |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.9 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Waga | 0.024 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Aukey CB-NAC |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 216 szt |
| Materiał zewnętrzny | Materiał tekstylny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.