Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Kabel USB-C 2.0, PD 100W, oplot LED 1,8m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przejmij pełną kontrolę nad ładowaniem urządzeń – kabel USB-C z wyświetlaczem firmy Aukey, wyświetla informację o aktualnej mocy ładowania. Możesz go użyć zarówno do ładowania laptopa, jak i telefonu, konsolowych joysticków oraz wszelkich innych urządzeń ze złączem USB-C.
Ekspresowe ładowanie baterii PD
Kabel z wyświetlaczem obsługuje szybkie ładowanie do 100W Power Delivery. Power Delivery, czyli PD to technologia umożliwiająca ładowanie laptopów za pośrednictwem kompatybilnego złącza USB-C. Teraz wystarczy jedynie podłączyć kabel USB-C Aukey go do mocnej ładowarki i zacząć ładować urządzenia w ekspresowym tempie!

Czytelny, podświetlany wyświetlacz
Wyświetlacz – to on wyróżnia kabel Aukey na tle wielu innych, zwykłych kabli. Jest estetycznie wpisany w końcówkę USB-C i nie zwiększa jej rozmiarów. Jest podświetlany, dlatego zda egzamin zarówno w dzień, jak i w nocy. Zobaczysz na nim informacje o mocy oraz trybie ładowania. Nie musisz już więc zastanawiać się nad tym, ile watów aktualnie płynie do Twojej baterii – informacja na ekranie rozwieje wszelkie wątpliwości!

Szybki transfer danych
Kabel Aukey USB-C z wyświetlaczem umożliwia przesyłanie danych w tempie do 40 MB/s. Dzięki tak wysokiej przepustowości, filmy, kolekcje zdjęć oraz wszelkie inne duże pliki zgrasz w mgnieniu oka z urządzenia na dysk komputera!

Zapomnij o poodginanych i poplątanych kablach!
Chyba nikt nie lubi plączących się kabli – Aukey stawia na estetykę oraz wygodę użytkowników i prezentuje światu kabel o unikalnej konstrukcji. Guma została zastąpiona nylonowym oplotem – kabel nie plącze się i wspaniale się prezentuje. Przewody kabla zostały wykonane z wysokogatunkowego materiału i dodatkowo zabezpieczone siatką i powłoką aluminiową. To niezwykle trwały kabel, który będzie służył przez długie lata!

Najważniejsze cechy:
- Ekran wyświetlający moc ładowania,
- Kabel USB-C/USB-C,
- Ładowanie do 100W,
- Power Delivery,
- Nylonowy oplot.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Dla urządzeń | Steam Deck |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Waga | 0.059 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Materiał tekstylny |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.