Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Kabel USB-C - Lightning MFi 27W silikon 1,8m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ten wykonany z mocnej plecionki nylonowej, wydajny kabel Lightning ze złączem USB-C od Aukey CB-SCL2 to model, który spełni wysokie wymagania użytkownika Apple. Do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały, by mieć pewność, że kabel posłuży mu przez wiele lat, nie tracąc przy tym na swoich parametrach.
Najważniejsze cechy:
Kabel USB-C - Lightning — do ładowania ładowarkami z portem USB-C urządzeń marki Apple ze złączem Lightning.
Długość 1,8 m — 180 cm porządnego silikonowego kabla zakończone solidnymi końcówkami z PVC.
Standard USB 480 Mbsp — najszybszy przesył danych dostępny dla urządzeń z Lightning Apple.
Apple® Made for iPhone — oficjalny certyfikat poświadczający kompatybilność z urządzeniami Apple
AUKEY® — Jakość Aukey gwarantowana 24-miesięczną gwarancją producenta.
Szybkie ładowanie
Przewód obsługuje ładowanie Power Delivery o mocy maksymalnie 27 W, z natężeniem 3 A. Możesz go podłączyć do szybkiej ładowarki lub bezpośrednio do portu USB-C lub Thunderbolt 3 w MacBooku. Szereg zabezpieczeń i certyfikowany chip gwarantują bezpieczeństwo wszystkich podłączonych urządzeń.

Długość 1,8 m
Kabel o długości 1,8 metra daje Ci swobodę ruchu, której potrzebujesz. Solidne końcówki z PVC oraz porządny silikonowy kabel zapewniają trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, co sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego kabla do ładowania.
Standard USB zgodny z Lightning
Standard USB 480 Mbps umożliwia najszybszy dostępny przesył danych dla urządzeń z Lightning Apple. To oznacza, że możesz szybko i łatwo przenosić pliki, zdjęcia i filmy między urządzeniami, oszczędzając czas i zwiększając swoją produktywność.

Oficjalny certyfikat Apple
Kabel posiada certyfikat Apple® Made for iPhone, co gwarantuje pełną kompatybilność z Twoimi urządzeniami Apple. Możesz być pewny, że kabel będzie działał bezproblemowo, bez obaw o ewentualne uszkodzenia.
Zawartość opakowania
W opakowaniu znajdziesz jeden kabel Aukey USB-C - Lightning MFi 27W o długości 1,8 m, gotowy do użycia z Twoimi urządzeniami Apple.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk Lightning |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 27 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Współpraca z systemami | iOS |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 1.2 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Waga | 0.029 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Silikon |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.