Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Aukey Kabel USB-C - USB-C 2.0, QC 18W, oplot 0,9m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Kabel USB-C - USB-C - do ładowania ładowarkami z portem USB-C urządzeń takich jak smartfony, tablety, akumulatorki, laptopy, kamery.
Długość 0,9 m - 90 cm porządnego kabla w nylonowej plecionce zakończone solidnymi końcówkami z PVC.
Standard USB 2.0 - jeden przewód do ładowania i zgrywania plików z telefonu.
Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 - przewód wspiera szybkie ładowanie z mocą do 18 W, również w przypadku certyfikowanych urządzeń QC Qualcomm
AUKEY®: Jakość Aukey gwarantowana 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 0.9 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.4 A |
| Moc (W) | 18 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.021 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 140 szt |
| Materiał zewnętrzny | Nylon |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.