Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Kabel USB-C - USB-C PD 60W, oplot 1m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Trwały kabel USB-C Aukey CB-CD5 został stworzony z myślą o szybkim ładowaniu różnorodnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety, laptopy, latarki, kamery, inteligentne zegarki itp. Wspiera technologię Power Delivery 60 W.
Najważniejsze cechy:
- Kabel USB-C na USB-C do szybkiego ładowania o mocy 60 W - naładuje nawet laptopa z PD
- Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi z USB-C (symetryczne, trwałe złącze)
- Dodatkowo możliwość synchronizacji urządzeń i przesyłania danych
- Bardzo trwały dzięki zastosowaniu nylonowego oplotu i wzmocnionej otuliny wtyków z PVC
- Aluminium przy wtyczkach dla lepszego odprowadzania ciepła i bezpieczeństwa podłączonych urządzeń
- Długość 1 m
Wytrzymała konstrukcja
Srebrne aluminiowe końcówki wytrzymałe na zarysowania i szybciej odprowadzają ciepło, które może wytwarzać się podczas szybkiego ładowania Power Delivery. Noś go w torbie, plecaku, z kluczami, ze scyzorykiem i innymi ważnymi rzeczami, które trzeba mieć zawsze przy sobie. Pleciona, nylonowa powłoka ochroni kabel przed przetarciami.

Robi wrażenie
Metalowe wstawki i nylonowy oplot to także wyznaczniki stylu. Poza tym, że zwiększają trwałość przewodu USB-C, świetnie wyglądają.
Kopiuj i zgrywaj
Przewodów USB-C najczęściej używamy do szybkiego ładowania, ale czasem potrzebne są także do zgrania zdjęć z telefonu, czy połączenia tabletu z komputerem. Dzięki USB 2.0 i przesyłaniu danych o szybkości 480 Mb/s, kabel przyda się i w tym przypadku. Transfer danych i ładowanie może oczywiście odbywać się jednocześnie.

Szeroka kompatybilność
Zastanawiasz się, czy przewód jest kompatybilny z Twoim telefonem? O ile urządzenie ma port USB-C, z pewnością tak! Kabel działa z urządzeniami z Androidem, iOS i innymi systemami i różnych marek: Apple, Samsung, Huawei, One Plus, Honor oraz Xiaomi.
Specyfikacja techniczna:
- Model Aukey Impulse Braided CC (CB-CD5 BK) w czarnej wersji
- Wtyki USB-C
- Długość 1 metr
- Moc: 60W (20V/3A)
- Standard USB 2.0 480 Mbps
- Materiały: aluminium, nylon, PVC
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Steam Deck |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.025 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Aukey CB-CDx |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 120 szt |
| Materiał zewnętrzny | Materiał tekstylny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.