Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Ładowarka GaN, 3x USB-C, USB-A, QC, PD 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Szybka ładowarka GaN 100 W
Rozszerzona wszechstronność
Uniwersalna ładowarka 65 W dopasuje się do potrzeb iPhone'a, AirPodsów, iPada oraz wszelkich urządzeń mobilnych z Androidem. Obsługuje większość popularnych standardów ładowania, między innymi:
- Apple 2,4 A oraz Samsung 5V/2A
- Samsung AFC, DCP 1,5 A, MTK PE+2.0
- Huawei FCP
- QC (Quick Charge) 2.0, QC 3.0, QC 4.0+
- PD (Power Delivery) 3.0, PPS
Dynamiczne wykrywanie
- 1 urządzenie:
C1/ C2 / C3 = 100 W; A = 60 W - 2 urządzenia:
C1 + C2 = 45 W + 30 W lub 30 W + 65 W lub 45 W + 45 W (max 95 W)
C 1/2 + C3/A = 65 W+30 W (max 95 W)
C3 + A = 12 W + 12 W (max 24 W) - 3 urządzenia:
C1 + C2 + C3 = 45 W + 30 W + 20 W (max 95 W)
C1 + C2 + A = 45 W + 30 W + 22,5 W (max 97,5 W)
C1/2 + C3 + A = 65 W + 12 W + 12 W (max 89W) - 4 urządzenia:
C1+C2+C3+A = 45 W + 30 W + 10 W + 10 W (max 95W)
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Podłącz i zapomnij
Azotek galu - król półprzewodników
Kieszonkowy rozmiar
W zestawie
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Waga | 0.225 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Ilość portów USB-C | 3 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.