Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Ładowarka GaN, USB-C, PD 30W, czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Szybka ładowarka GaN 30W

Azotek galu - król półprzewodników

Kieszonkowy rozmiar
Rozszerzona wszechstronność
Uniwersalna ładowarka 30 W dopasuje się do potrzeb iPhone'a, AirPodsów, iPada oraz wszelkich urządzeń mobilnych z Androidem. Obsługuje większość popularnych standardów ładowania, między innymi:
- Apple 2,4 A oraz Samsung 5V/2A
- Samsung AFC, DCP 1,5 A, MTK PE+2.0
- QC (Quick Charge) 2.0, QC 3.0, QC 4.0+
- PD (Power Delivery) 3.0 30 W
-
PPS 3.3-11V 3A

Ładowanie z pełną mocą
Ciągle w biegu i niedoczasie? Ta ładowarka uratuje plany, jeśli zapomnisz podładować telefon z wyprzedzeniem. Dzięki Power Delivery 3.0 naładujesz na przykład iPhone'a 13 Pro do niemal 50% w zaledwie pół godziny.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podłącz i zapomnij

W zestawie
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 30 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 3.1 cm |
| Waga | 0.038 kg |
| wariant_kolor_ładowarki | PA-B1 Belkin |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 96 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.