Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Ładowarka GaN, USB-C, PD 45W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybka ładowarka GaN 45 W
Aukey Omnia II ( PA-B2T BK) to mała, ale mocna ładowarka z 1 portem USB-C o mocy 45 W. Mimo niepozornych rozmiarów, obsługuje technologię Power Delivery 3.0, dzięki czemu użyjesz jej także do tabletów, a nawet laptopów biznesowych.

Azotek galu - król półprzewodników
Azotek galu to nowy materiał półprzewodnikowy, który daje nam wiele korzyści. Szybsze i stabilniejsze ładowanie, redukcję temperatury, a przede wszystkim mniejsze rozmiary urządzeń. Co za tym idzie — mniejsze wykorzystanie zasobów i niższe ceny.

Kieszonkowy rozmiar
Precyzyjny projekt i zastosowanie azotku galu, umożliwiły stworzenie ładowarki 45% mniejszej niż adapter z Apple o tej samej mocy. Zyskujesz więcej miejsca w bagażu, a także... na listwie zasilającej.

Rozszerzona wszechstronność
Uniwersalna ładowarka 45 W dopasuje się do potrzeb iPhone'a, AirPodsów, iPada oraz wszelkich urządzeń mobilnych z Androidem. Obsługuje większość popularnych standardów ładowania, między innymi:
- Apple 2,4 A oraz Samsung 5V/2A
- Samsung AFC, DCP 1,5 A, MTK PE+2.0
- QC (Quick Charge) 2.0, QC 3.0, QC 4.0+
- PD (Power Delivery) 3.0 45 W
- PPS 3.3-11V 3A
Ładowanie z pełną mocą
Ciągle w biegu i niedoczasie? Ta ładowarka uratuje plany, jeśli zapomnisz podładować telefon z wyprzedzeniem. Dzięki Power Delivery 3.0 naładujesz na przykład iPhone'a 13 Pro do niemal 50% w zaledwie pół godziny.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Zintegrowany chip protokołu ładowania Power Delivery 3.0 certyfikowany przez USB-IF (Implementers Forum) dba o bezpieczeństwo ładowanych urządzeń. Twój telefon jest w dobrych rękach. Ładowarka jest wyposażona w technologie chroniące przed: przegrzaniem, przeciążeniem, przepięciem, zwarciami i wyładowaniami atmosferycznymi w pobliżu.

Podłącz i zapomnij
Obawiasz się, że niekontrolowane szybkie ładowanie zmniejszy żywotność baterii telefonu? Ładowarki Aukey ładują baterię do niemal 100%, a następnie przełączają się na zasilanie podtrzymujące, by chronić urządzenia. Możesz spać spokojnie!
W zestawie
W pudełku znajdziesz ładowarkę sieciową z europejską wtyczką oraz instrukcję obsługi. Wszystkie urządzenia Aukey z oficjalnej dystrybucji są objęte 2-letnią gwarancją producenta.
Specyfikacja:
- Model: PA-B2T Omnia II, wersja czarna
- Moc: 45 W
- Wyjście: USB-C 5V 3A / 9V 3A / 12V 3A / 20V 2.25A
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 45 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | MacBook Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 4.6 cm |
| Głębokość | 4.6 cm |
| Waga | 0.075 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 80 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.