Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Ładowarka samochodowa MagSafe do iPhone'a
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zawsze utrzyma telefon we właściwej pozycji i naładuje go w ekspresowym tempie – AUKEY HD-MC13 to samochodowa ładowarka indukcyjna i magnetyczny uchwyt na telefon w jednym! Ładowarka jest zasilana przez port USB-C a telefony ładuje indukcyjnie dzięki magnesowi MagLink.

Kompatybilna z wieloma modelami telefonów
Indukcyjna ładowarka do samochodu naładuje najnowsze flagowce Samsunga oraz Apple iPhone 12, 13, 14, 15, a także inne smartfony obsługujące technologię ładowania indukcyjnego. Technologia MagLink jest tożsama z technologią MagSafe dlatego przy użyciu tej ładowarki naładujesz również każdy telefon w etui MagSafe.
Magnetyczny uchwyt jest bezpośrednio lub z zastosowaniem etui MagSafe kompatybilny z:
- iPhone z serii 12
- iPhone z serii 13
- iPhone z serii 14
- iPhone z serii 15
oraz z innymi smartphone'ami (w tym iPhone 11) po dołożeniu metalowego pierścienia.

Szybka ładowarka indukcyjna
Magnetyczna ładowarka samochodowa Aukey HD-MC13 naładuje baterię Twojego telefonu z mocą 15W – zapomnij o rozładowującym się smartfonie w trakcie długiej trasy.

Utrzyma pozycję smartfona w każdych warunkach
Kochasz offroad i rajdy po wyboistych drogach? Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Aukey HD-MC13 sprawdzi się doskonale w takich warunkach. Smartfon możesz ustawić pod dowolnym kątem – obrotowa tacka magnetyczna jest odporna na drgania, a silny magnes stabilnie utrzyma telefon.

Wygodny montaż na różnych typach nawiewów
Pionowe, poziome, okrągłe, prostokątne – magnetyczna ładowarka samochodowa Aukey pasuje do każdego typu nawiewów samochodowych. Montaż jest dziecinnie prosty – wystarczy złapać klipsem mocującym lamele nawiewu i gotowe!

Wykonana z trwałych materiałów
Samochodowa ładowarka indukcyjna Aukey jest wyprodukowana z naprawdę trwałych materiałów. Pierścień okalający magnes został pokryty szkłem hartowanym, a pozostałe elementy są wykonane z odpornego na zużycie tworzywa sztucznego. Akcesorium bardzo dobrze wpisuje się w nowoczesny kokpit samochodu.

W opakowaniu znajdziesz:
- regulowany uchwyt magnetyczny do smartphone'a montowany w kratce wentylacyjnej
- szybki przewód USB-C do połączenia z ładowarką samochodową długości 1 m
- instrukcję obsługi

Najważniejsze cechy:
- bezprzewodowe ładowanie indukcyjne 15W
- solidny magnes MagLink (tożsamy z MagSafe) do iPhone'ów
- zasilanie z USB-C,
- kabel USB-C/USB-C w zestawie,
- uniwersalne mocowanie, które pasuje do różnych kratek wentylacyjnych
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Uchwyty / Standy / Pady | Do samochodu |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 6.1 cm |
| Szerokość | 6.1 cm |
| Głębokość | 11.2 cm |
| Waga | 0.077 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.