Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Ładowarka samochodowa USB-A i USB-C, PD 30W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Aukey CC-A3 - Power Delivery i Quick Charge 3.0 w jednej ładowarce
Ładowarka samochodowa marki Aukey CC-A3 jest wyposażona w jeden port USB-C i jeden port USB-A. Nadaje się do szybkiego ładowania smartfonów, tabletów, Nintendo Switch, a nawet małych laptopów. Uwagę zwracają jej kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga. Ładowarka nie tylko pasuje do standardowego gniazda zapalniczki w aucie, ale zupełnie się w nim chowa, nie zaburzając oryginalnego designu kokpitu. Co więcej, obsługuje zarówno USB Power Delivery, jak i Quick Charge 3.0, dzięki czemu maksymalnie szybko naładować można nią smartfony i tablety Apple oraz wybrane urządzenia z systemem Android.
Niewielka, lekka, z protokołem PPS i z Dynamic Detect
Na uwagę zasługują zarówno kompaktowy rozmiar ładowarki samochodowej Aukey CC-A3 (2.7 cm x 2.7 cm x 4 cm), jak i jej bardzo niewielka waga - zaledwie 17 gramów. Niech jednak nie zwiedzie Cię ani jedno, ani drugie - ten model otwiera zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o ładowanie urządzeń. Oferuje nie tylko Power Delivery do 30 W, ale posiada też zaawansowany protokół PPS, używany przez smartfony (m.in. marki Samsung). Optymalny rozdział mocy między dwoma portami USB (z możliwością skierowania całej mocy na jeden port) zapewnia z kolei Dynamic Detect. Ta ładowarka będzie nieoceniona w podróży - nieważne czy tej krótszej, czy dłuższej. Zawsze masz pewność, że Twoje urządzenia są naładowane.

Odporna na uszkodzenia, ze składanym uchwytem, idealnie dopasowana
Nie można nie wspomnieć o tym, że ładowarka samochodowa CC-A3 od Aukey charakteryzuje się bardzo eleganckim designem. Wykonana została ze stopu aluminium, jest zatem bardzo odporna na uszkodzenia, odznacza się niezwykłą trwałością, a także optymalnie odprowadza ciepło. Wisienką na torcie jest specjalny składany uchwyt, dzięki któremu bez problemu wyjmiesz ładowarkę z gniazda zapalniczki - bez niepotrzebnego szarpania, jak to nierzadko bywa z ładowarkami, które takiego udogodnienia nie posiadają. Na koniec informacja dla tych wszystkich, dla których szczególne znaczenie ma estetyka: ładowarka CC-A3 jest tak mała i tak dobrze dopasowana, że nie wystaje z gniazda zapalniczki w samochodzie.
Dane techniczne Aukey CC-A3
- Technologie: USB PD, Quick Charge 3.0,PPS
- Maksymalna moc wyjściowa: 30 W (Power Delivery)
- Maksymalne wyjście dwuportowe: 24 W
- Porty: 1 x USB-C, 1 x USB-A
- Materiał: aluminium
- Wymiary: 2.7 cm x 2.7 cm x 4 cm
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 30 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Wysokość | 2.1 cm |
| Szerokość | 4.1 cm |
| Głębokość | 2.1 cm |
| Waga | 0.017 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 180 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.