Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Aukey Powerbank 10000 mAh USB-C, USB-Ax2 12 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Jest kompaktowy, pojemny, poręczny i jednocześnie naładujesz nim aż trzy urządzenia jednocześnie. Ma po prostu wszystko to, co powinien mieć standardowy powerbank, a nawet nieco więcej! Zgubiłeś ładowarkę USB-C? Nie ma problemu – powerbank Aukey PB-N73 naładujesz również kablem Micro USB!
Duża pojemność – 10 000 mAh
Aukey PB-N73 to naprawdę pojemny powerbank – 10 000 mAh wystarczy, aby co najmniej dwukrotnie naładować baterię we wszystkich nowszych modelach Samsunga, iPada czy iPhone 12, 13, 14.
Powerbank do smartfonów i nie tylko
Powerbank Aukey jest kompatybilny z niskonapięciowymi urządzeniami zasilanymi przez USB. Oznacza to, że możesz go wykorzystać do zasilenia baterii w głośniku bluetooth, smartfonie, tablecie oraz wielu innych urządzeniach zasilanych tą drogą!
Ładuj dwa urządzenia jednocześnie
Model Aukey PB-N73 to powerbank z dwoma wyjściami. Każde gniazdo USB-A (5V/2.4A) naładuje Twój telefon z mocą do 12W nawet jeżeli w danym momencie do powerbanku podłączone są inne urządzenia. Oznacza to, że ładowanie baterii w większości smartfonów zajmie od jednej do dwóch godzin.
Napełnij powerbank w zaledwie 5 godzin!
Na obudowie powerbanku znajdziesz dwa gniazda ładowania – Micro USB (do 10W) oraz USB-C, które naładuje Twój powerbank z mocą 15W. Pełne naładowanie akumulatorów powerbanku zajmuje od 5 do 6,5 godziny w zależności od mocy ładowarki i gniazda, które wybierzesz.
Dioda informująca o stanie naładowania
Na obudowie powerbanku znajdziesz diody informujące o stanie naładowania jego akumulatorów – teraz nie musisz się już zastanawiać czy powerbank ma jeszcze w sobie energię, czy już nadeszła pora, aby go podładować.
Mały i poręczny
Aukey PB-N73 jest powerbankiem w wersji slim, więc zmieści się do każdej torby. Jego grubość to zaledwie 1.6 cm a pozostałe wymiary to 14.2 i 6.8 cm. Akcesorium waży mniej więcej tyle, co większość smartfonów – 224 gramy nie obciążą zanadto plecaka czy torby, więc śmiało możesz go mieć zawsze przy sobie, również w samolocie.
Specyfikacja portów:
- Wejście micro USB: 5V 2A
- Wejście USB-C: 5V 3A
- Wyjście USB-C: 5V 2,4A
- Wyjście USB-A 1: 5V 2,4A
- Wyjście USB-A 2: 5V 2A
- Maksymalna moc ładowania: 12W
Najważniejsze cechy:
- Wejścia Micro USB, USB-C,
- Wyjścia 2x USB-A, 1x USB-C
- Jednoczesne ładowanie trzech urządzeń,
- Moc ładowania urządzeń: 12W,
- Moc ładowania powerbanku: do 15W,
- Dioda sygnalizująca stan naładowania powerbanka
- Ogniwa litowo-polimerowe
- Przewód do ładowania powerbanka microUSB w zestawie
Dane techniczne
| Złącze 1 | Port microUSB-B |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Moc (W) | 12 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Ilość gniazd wyjściowych | 3 szt |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Szerokość | 14.2 cm |
| Głębokość | 6.9 cm |
| Waga | 0.222 kg |
| Dane producenta | AuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. LtdChRLShenzhen518111Kangli information Valley BuildingAuGroup (SHENZHEN) Cross-Border Business Co. Ltdsupport@aukey.comhttps://www.aukey.com/ |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.aukey@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| W zestawie | Przewód microUSB |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.