Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin 10W Charging Stand with PSU Micro USB WHT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie ładowanie bezprzewodowe zaprojektowane na co dzień
Bezpieczne, szybkie ładowanie bezprzewodowe do 10 W dla urządzeń z obsługą Qi. Zaprojektowany dla każdej orientacji, jest idealny do ładowania podczas przewijania Internetu lub przesyłania strumieniowego filmów.
Oszczędność czasu dzięki 10 w mocy bezprzewodowej
Oferując moc do 10 W dla urządzeń Apple i Samsung, bezprzewodowa podstawka ładująca BOOST↑CHARGE pozwala zaoszczędzić czas podczas ładowania.
Ładowanie w trybie pionowym i poziomym
Ta oryginalna i przemyślana konstrukcja ułatwia ustawienie urządzenia w celu szybkiego bezprzewodowego ładowania w trybie poziomym lub pionowym. Od przeglądania stron internetowych po oglądanie filmów, łatwo jest nadal korzystać z telefonu podczas ładowania.
Uniwersalna kompatybilność Qi
Bezprzewodowa podstawka ładująca BOOST↑CHARGE została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z każdym urządzeniem obsługującym Qi. Dostosowana do szybkiego ładowania urządzeń Apple i Samsung, ładuje wszystkie inne urządzenia z obsługą Qi z mocą 5 W.
Kompatybilność z etui do 3 mm
Ładowanie bez zdejmowania etui. Wystarczy umieścić telefon na podstawce i kontynuować rozmowę, przeglądanie lub przewijanie. Nasze bezprzewodowe podstawki ładujące BOOST↑CHARGE zostały zaprojektowane do współpracy z lekkimi plastikowymi obudowami o grubości do 3 mm.
Dioda LED wskazuje bezpieczne i udane ładowanie
Ciała obce między telefonem a ładowarką mogą zakłócać ładowanie, a nawet prowadzić do tego, że ładowarki bezprzewodowe emitują niepotrzebną moc, która może stopić lub uszkodzić Twoje rzeczy. Ładuj bez obaw, ponieważ biała dioda LED wskazuje, że telefon jest prawidłowo ustawiony i ładuje się, a bursztynowa dioda LED wskazuje, że telefon jest prawidłowo ustawiony i ładuje się.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Moc (W) | 10 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Uchwyty / Standy / Pady | Na biurko |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 10.9 cm |
| Szerokość | 10.4 cm |
| Głębokość | 10.4 cm |
| Waga | 0.116 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| W zestawie | Przewód microUSB |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.