Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin 20W PD Car Charger
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SZYBKIE ŁADOWANIE W SAMOCHODZIE
Szybko naładuj iPhone'a 8 lub nowszego od 0-50% w 30 minut w samochodzie - lub ciesz się optymalnym ładowaniem innych kompatybilnych urządzeń dzięki USB-C i USB-Power Delivery.* Ładowarka samochodowa BOOST↑CHARGE USB-C o mocy 18 W lub 20 W zapewnia wysoką moc i szybkie ładowanie, mimo niewielkich rozmiarów - dzięki czemu idealnie pasuje do każdego wnętrza samochodu.

RÓŻNICA BELKIN
- Pionier w dziedzinie technologii i innowacji od ponad 35 lat
- Certyfikat USB-IF zapewniający kompatybilność i jakość, na której można polegać.
- Rygorystyczne testy zapewniają trwałą jakość - aby dowiedzieć się więcej o naszych procedurach testowych, zobacz Dlaczego Belkin
- 2-letnia gwarancja na produkt

OBSŁUGUJE SZYBKIE ŁADOWANIE IPHONE
Dzięki mocy 18 W lub 20 W i funkcji USB-Power Delivery na pokładzie, ta ładowarka samochodowa obsługuje funkcję Fast Charge, aby naładować baterię iPhone'a od 0 do 50% w zaledwie 30 minut, a także inne kompatybilne urządzenia z optymalną prędkością.* Aby dowiedzieć się więcej o Fast Charge, zapoznaj się z artykułem na temat USB Power Delivery dostępnym w naszym internetowym Centrum zasobów.
W przypadku Samsunga, Google i innych urządzeń obsługujących szybkie/optymalne ładowanie, sprawdź listę kompatybilności ładowarki samochodowej USB-C 18W lub 20W*.

MAŁA, ALE POTĘŻNA
Zaprojektowana z myślą o dużej mocy i bezproblemowym dopasowaniu do deski rozdzielczej, ta kompaktowa ładowarka samochodowa ma wymiary zaledwie 54 na 20 mm / 2,1 na 0,8 cala. Pomimo niewielkich rozmiarów, ta ładowarka samochodowa ma do zaoferowania dużą moc, z 18 lub 20 watami i zasilaniem USB, aby szybko naładować dowolne kompatybilne urządzenie.

OCHRONA DLA WSZYSTKICH TECHNOLOGII
Oferujemy 2-letnią gwarancję na ładowarkę samochodową USB-C o mocy 18 W lub 20 W. Zapewniamy również gwarancję na podłączony sprzęt, która obejmuje podłączone urządzenia przed uszkodzeniem do kwoty 1500 GBP.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Moc (W) | 20 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 5.4 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.017 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.