Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin 25W PD PPS Wall Charger (C-C Cable 1M)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Inteligentniejsza i szybsza ładowarka
Naładuj swojego iPhone'a lub smartfona Samsung od 0 do 50% w 30 minut† dzięki naszej ładowarce ściennej USB-C® PD 3.0 PPS o mocy 25 W. Ulepsz swój standardowy zasilacz w pudełku dzięki uniwersalnej ładowarce z certyfikatem USB-C PD 3.0, która zapewnia optymalne ładowanie nowszych modeli iPhone'a i Samsunga w kompaktowej i gotowej do podróży konstrukcji. Wyposażona w technologię PPS, która umożliwia zoptymalizowane ładowanie kompatybilnych urządzeń poprzez dynamiczne negocjowanie najlepszego napięcia ładowania, zapewniając do 25 W dla smartfonów Samsung i 20 W dla iPhone'ów.
Zoptymalizowana dla urządzeń Samsung i iPhone
Uzyskaj optymalną moc ładowania dzięki naszej ładowarce ściennej USB-C PD 3.0 PPS o mocy 25 W. To szybkie i uniwersalne rozwiązanie do ładowania jest zoptymalizowane pod kątem smartfonów iPhone i Samsung, a także innych urządzeń obsługujących standard USB-C PD.
- Szybkie ładowanie za pomocą jednej wygodnej ładowarki do iPhone'a, Samsunga i innych urządzeń z obsługą USB-C PD
- USB-C PD 3.0 ładuje do 20 W iPhone'a 8 lub nowszego, a USB-C PD 3.0 PPS ładuje do 25 W telefony Samsung.
- Szybkie ładowanie iPhone'a 8 lub nowszego od 0-50% w 30 minut
- Ładowanie Samsung Galaxy S20+ od 0-50% w 26 minut
Certyfikat USB-C PD 3.0
Nasza ładowarka ścienna PPS posiada również certyfikat USB-C PD 3.0, co oznacza, że jest bezpieczna, zgodna i spełnia wymagane specyfikacje dla kompatybilnego urządzenia.
Dynamiczne zasilanie
Bezpieczne ładowanie telefonu szybciej niż kiedykolwiek dzięki inteligencji Programmable Power Standard. Technologia PPS umożliwia zasilaczowi dynamiczne dostosowywanie mocy wyjściowej w oparciu o urządzenie, do którego jest podłączony, dostarczając dokładną ilość mocy potrzebną do idealnego naładowania.
Kompaktowy i gotowy do podróży
Cała moc i szybkość, jakiej potrzebujesz, w kompaktowej, gotowej do podróży konstrukcji.
Dane techniczne:
- 73 mm (wtyki nie są dołączone)
- 43 mm
- 26 mm
W skrócie
- Szybkie ładowanie smartfona Samsung od 0 do 50% w 26 minut
- Szybkie ładowanie iPhone'a 8 lub nowszego od 0-50% w 30 minut
- Dynamiczne dostarczanie energii z technologią PPS zapewnia do 25 W dla smartfonów Samsung i do 20 W dla iPhone'ów
- Certyfikat USB-C PD 3.0
- Kompaktowa, gotowa do podróży konstrukcja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Wtyczka elektryczna |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Moc (W) | 25 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 8.1 cm |
| Szerokość | 4.2 cm |
| Głębokość | 2.6 cm |
| Waga | 0.089 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.