Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin 2x 10W Dual Charging Pad PSU (Barrel) Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Podwójne bezprzewodowe podkładki ładujące BOOST↑CHARGE zwalniają miejsce na blacie lub biurku i są kompatybilne zarówno z systemem iOS, jak i Android, dzięki czemu są idealne dla współpracowników lub rodzin korzystających z różnych urządzeń. Antypoślizgowa konstrukcja uchwytu utrzymuje urządzenia bezpiecznie w miejscu, aby zapewnić ich ciągłe ładowanie, a diody LED wskazują, kiedy ładują się prawidłowo.

Szybsze ładowanie
Zaprojektowane z myślą o bezproblemowej kompatybilności z najnowszymi smartfonami Apple i Samsung, każda z podwójnych bezprzewodowych podkładek ładujących zapewnia do 10 W mocy, zapewniając szybsze ładowanie we wszystkich zastosowaniach.

Nie zdejmuj etui
Ładowanie bez konieczności wyjmowania telefonu z etui. Podwójne bezprzewodowe ładowarki BOOST↑CHARGE zostały zaprojektowane do współpracy z większością lekkich plastikowych etui o grubości do 3 mm (nie są kompatybilne z metalowymi etui).

Certyfikat Qi™ dla większej kompatybilności
Qi to technologia bezprzewodowa wykorzystująca ładowanie indukcyjne. Podwójne bezprzewodowe podkładki ładujące BOOST↑CHARGE zostały zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z Qi, dzięki czemu mogą również ładować telefony i inne akcesoria z technologią Qi.
Najważniejsze cechy
- Bezprzewodowe ładowanie dwa w jednym
- Szybkie ładowanie bezprzewodowe do 10W
- Ładowanie przez większość lekkich etui
- Certyfikat Qi dla bezpieczeństwa
- Antypoślizgowy uchwyt zapewnia, że telefon pozostaje na miejscu
- Wskaźnik LED potwierdza prawidłowe, bezpieczne ładowanie
- Chroniona 2-letnią gwarancją
- Zasilacz w zestawie
Dane techniczne
| Moc (W) | 10 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Uchwyty / Standy / Pady | Na biurko |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.2 cm |
| Szerokość | 8.9 cm |
| Głębokość | 1.1 cm |
| Waga | 0.149 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.