Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin 3in1 Wireless Charging Pad with MagSafe BLK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie ładowanie wszystkich urządzeń Apple Essentials
Zmień sposób i miejsce ładowania dzięki temu designerskiemu rozwiązaniu zasilającemu 3 w 1. Apple Watch Series 7 ładuje się nawet o 33% szybciej, a podkładka ładująca MagSafe umożliwia szybkie ładowanie bezprzewodowe iPhone'a 13 i iPhone'a 12.* Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo i płaska konstrukcja pasują do każdego miejsca. Firma Belkin jest dumna z tego, że jest numerem 1 wśród zewnętrznych sprzedawców ładowarek MagSafe a to zapewnia wysoką jakość akcesoriów dla urządzeń Apple.

Nawet o 33% szybsze ładowanie Apple Watch 7
W bezprzewodowej podkładce ładującej 3 w 1 zastosowany został nowy magnetyczny moduł szybkiego ładowania dla Apple Watch Series 7, dzięki czemu możesz naładować urządzenie od 0 do 80% w ciągu około 45 minut*.
Bezproblemowa obsługa MagSafe
Oficjalna technologia MagSafe ułatwia ładowanie iPhone'a 13 i iPhone'a 12, zapewniając szybsze ładowanie do 15 W.
Działa w trybie nocnym
W trybie Nightstand możesz położyć Apple Watch płasko lub używać go jako budzika. Moduł ładowania można podnieść, aby działał w dowolnej orientacji.

Wzbogać swoją przestrzeń
Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo - chromowane wykończenia i miękkie w dotyku silikonowe detale.
Szybkie ładowanie z dowolnego miejsca
Płaska konstrukcja jest na tyle kompaktowa, że można ją wsunąć do torby i zabrać ze sobą. Dzięki niej iPhone, Apple Watch i słuchawki AirPods są zawsze naładowane.
Zgodność z obudowami MagSafe
Nie musisz zdejmować etui - oficjalne futerały MagSafe ustawiają się magnetycznie, zapewniając szybkie ładowanie bezprzewodowe.
Czytelny stan ładowania
Dioda LED informuje Cię, że Twoje słuchawki AirPods są prawidłowo umieszczone i ładowane.
W doborowym towarzystwie
Belkin jest numerem 1 wśród sprzedawców ładowarek MagSafe, co oznacza, że kupując ładowarki z MagSafe otrzymujesz jakość, innowacyjność i trwałość.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Uchwyty / Standy / Pady | Na biurko |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 24.2 cm |
| Głębokość | 8.6 cm |
| Waga | 0.621 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.