Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Adapter 2/USB-C do audio i ładowania PD 60W, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Belkin Adapter USB-C® do audio i ładowania
Słuchaj muzyki i odbieraj połączenia, jednocześnie uzyskując do 60 W mocy. Dodaj drugi port USB-C do urządzeń jednoportowych, aby cieszyć się nieprzerwanym działaniem bez rezygnowania z szybkiego ładowania. Oba porty mają funkcje audio i ładowania, więc podłączenie jest łatwe.

Najważniejsze korzyści adaptera z 1 na 2 USB-C:
- Użytkownicy urządzeń USB-C z jednym portem USB-C mogą jednocześnie ładować urządzenie oraz słuchać muzyki – i nie muszą już wybierać między tymi dwoma podstawowymi funkcjami.
- Moc do 60 W pozwala na szybkie ładowanie.
- Oba porty służą do ładowania i słuchania, więc nie trzeba sprawdzać, z którego portu skorzystać. Po prostu podłącz i gotowe.
- Obsługa Jack TRRS - działa z zestawami słuchawkowymi z mikrofonem. Adapter przesyła też dane o sterowaniu dźwiękiem, jeśli w słuchawkach jest taka funkcja

Power Delivery 60W
Przekazywanie mocy do 60 W oznacza, że urządzenie jest ładowane podczas używania. Obsługuje szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń, dzięki czemu otrzymują one szybki zastrzyk energii.

Przetwornik DAC
Adapter Belkin F7U081 wyposażony jest w wewnętrzny przetwornik DAC (Digital-to-Analog Converter), który przekształca cyfrowy sygnał audio na analogowy. Dzięki temu zapewnia wysoką jakość dźwięku niezależnie od wbudowanego przetwornika w Twoim smartfonie. To rozwiązanie gwarantuje doskonałe brzmienie na wszystkich urządzeniach z portem USB-C, pozwalając cieszyć się ulubioną muzyką na najwyższym poziomie.

Zielony Belkin
Większą część tego adaptera na ładowanie i słuchawki do telefonu wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu (przynajmniej 72%), a opakowanie nie zawiera tworzyw sztucznych. W zestawie znajduje się adapter Belkin FyU081, bez zbędnych dodatków.

Specyfikacja:
- Długość: 140 mm/5,5"
- Szerokość: 33 mm/1,3"
- Wysokość: 10,5 mm/0,4"
- Kolor: biały
Zestaw zawiera
USB-C Audio + adapter ładowania
Kompatybilność
- Galaxy Note 10, Note 10+, Note20, Note20 Ultra, serii S21, Tab Pro 10,1 cala, Z Fold 2 5G, serii S23
- Google Pixel 4, 4 XL, 6, Pixel 6 Pro, Pixel 7, Pixel 7 Pro
- iPad Pro seria 2018, 2020, 2021, 2022
- iPad Air 2020, 2022
- Huawei™ P30, P30 Pro
- iPhone 15, 15 Pro, 15 Plus, 15 Pro Max
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 3.3 cm |
| Głębokość | 14.7 cm |
| Waga | 0.016 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | F7U081BT Belkin |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.