Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Belkin Adapter SoundForm Connect AirPlay2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uproszczone przesyłanie strumieniowe do dowolnego zestawu stereo
Ciesz się swoim ulubionym sprzętem audio bez konieczności kosztownej aktualizacji komponentów. Adapter audio SOUNDFORM CONNECT z AirPlay 2 zmienia Twój zestaw stereo w głośnik z obsługą AirPlay 2, umożliwiając strumieniowe przesyłanie muzyki, którą kochasz, z urządzeń z systemem iOS i Mac. Nasz adapter jest wyposażony w wyjście optyczne i 3,5 mm, które doprowadza sygnał z urządzeń do dowolnego głośnika lub amplitunera z wejściem audio.
Zmień swój sprzęt stereo w głośnik obsługujący AirPlay 2
Daj swoim obecnym głośnikom lub amplitunerowi nowe cyfrowe życie dzięki adapterowi, który pozwoli Ci odtwarzać muzykę bezpośrednio z urządzeń z systemem iOS i Mac dzięki AirPlay 2. To łatwy i niedrogi sposób na podłączenie urządzeń z systemem iOS do ulubionego sprzętu audio.
Ten adapter SOUNDFORM CONNECT obsługuje AirPlay 2 i wymaga systemu iOS 11.4 lub nowszego.
Dźwięk w wielu pomieszczeniach
Steruj swoim systemem multiroom za pomocą jednego urządzenia, dodając do niego również bezprzewodowy sprzęt audio.
Wysokiej jakości dźwięk
Połącz doskonałe brzmienie swojego systemu audio z zaletami transmisji strumieniowej. Nasz adapter audio z AirPlay 2 obsługuje częstotliwość próbkowania w jakości CD, czyli 16 bitów i 44 100 Hz (44,1 kHz).
Łatwe parowanie
Podłącz adapter do zasilania, a kable do wejścia audio w swoim sprzęcie i gotowe. Wystarczy dotknąć przycisku AirPlay w aplikacji muzycznej, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie na głośnikach.
Ulepsz swój istniejący system audio dzięki AirPlay 2
Pobierz sygnał z AirPlay 2 i podłącz go do wybranego urządzenia dźwiękowego:
1) Odbiornik/wzmacniacz
lub
2) Aktywny/zasilany głośnik
lub
3) Soundbar/system dźwiękowy kina domowego
Używaj z każdym systemem audio z wejściem 3,5 mm lub optycznym
Łatwe podłączenie do dowolnego głośnika lub odbiornika z wejściem optycznym lub 3,5 mm. Działa z większością odbiorników i głośników, a także z wieloma soundbarami, telewizorami i innymi systemami, które przyjmują sygnał audio.
Kabel optyczny i stereofoniczny 3,5 mm nie są dołączone do zestawu.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Audio |
| Złącze 1 | Port audio 3.5mm |
| Złącze 2 | Port TOSLINK (optical) |
| Zastosowanie | Audio |
| Dla urządzeń | HomePod |
| Współpraca z systemami | iOS |
| Audio | Adaptery |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.9 cm |
| Szerokość | 6.2 cm |
| Głębokość | 4.4 cm |
| Waga | 0.027 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.