Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Adapter USB-C - Ethernet z funkcją ładowania PD 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INC019BTBK Belkin Adapter USB-C - Ethernet z funkcją ładowania PD 100W
Zastanawiasz się, jak utrzymać szybkie i stabilne połączenie z internetem, aby streamować bez najmniejszych opóźnień? Niestety czasem przepustowość Wi-Fi nie jest wystarczająca, a dla osiągnięcia najwyższej wydajności internetu najlepiej połączyć się przy użyciu kabla. Belkin INC019BTBK to zewnętrzna karta sieciowa Ethernet ze złączem RJ45 i dodatkowym gniazdem USB-C PD 100W. Podłącz ją do gniazda USB-C w swoim laptopie i znacznie poszerz jego możliwości.

Szybkie i stabilne połączenie z internetem
Stabilne połączenie z internetem: Połączenie przy użyciu kabla RJ45 to najstabilniejsza forma połączenia z internetem. Problemy z dostępem do Internetu potrafią popsuć zarówno wciągającą rozgrywkę, jak i utrudnić streaming. Mimo wszechobecnych sieci Wi-Fi, w niektórych miejscach nadal zdarzają się problemy z transmisją danych, dlatego warto rozważyć sprawdzone rozwiązanie, jakim jest połączenie z internetem za pomocą kabla sieciowego Ethernet.

Gniazdo USB-C do szybkiego ładowania laptopa
Gniazdo USB-C PD 100W: Belkin INC019BTBK to przejściówka USB-C/RJ45 z dodatkowym gniazdem ładowania USB-C o mocy do 100W. Dzięki temu możesz jednocześnie korzystać z internetu przez kabel i ładować laptopa, bez utraty dostępu do gniazda USB-C.

Mała i poręczna zewnętrzna karta sieciowa
Zewnętrzna karta sieciowa: Belkin INC019BTBK waży zaledwie 29 gramów, a jej wymiary to 17.1 cm (dł.) x 4.1 cm (szer.) x 1.5 cm (wys.). Możesz mieć ją zawsze przy sobie. Adapter jest estetycznie wykonany, a dzięki zastosowaniu w nim kabla z końcówką USB-C, nie zablokujesz dostępu do sąsiednich portów w laptopie.

Opracowana na bazie surowców wtórnych
Ta przejściówka USB-C Ethernet z dodatkowym gniazdem USB-C 100W została częściowo wyprodukowana na bazie plastiku uzyskanego w ramach recyklingu. Opakowanie produktu jest w 100% wyprodukowane z surowców wtórnych i nadaje się do ponownego przetworzenia. Wybierając ten produkt, wspierasz obieg zamknięty tworzyw sztucznych.

Najważniejsze cechy:
- Adapter USB-C Ethernet
- Przepustowość: 10/100/1000 Mbps
- Dodatkowe gniazdo USB-C PD 100W
Zestaw zawiera:
- Adapter USB-C Ethernet z USB-C PD 100W Belkin INC019BTBK
Kompatybilność:
- iPad
- MacBook
- Laptopy i komputery z Windows
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.13 m |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 15.8 cm |
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Waga | 0.03 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.