Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Belkin Adapter USB-C na HDMI i USB-C 60W, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zasilanie i wideo przez jeden port
Adapter USB-C do HDMI + Charge łączy się z laptopem lub tabletem za pośrednictwem portu USB-C, zapewniając zarówno port HDMI do wyświetlania wideo, jak i port USB-C do zasilania. Jego konstrukcja typu plug-and-play działa uniwersalnie z laptopami Mac i Windows oraz innymi urządzeniami USB-C. Ten przenośny adapter świetnie sprawdza się w salach lekcyjnych, na konferencjach i targach.

Ładowanie podczas pracy
Możesz ładować swoje urządzenie podczas korzystania z wyświetlacza wideo. Dzięki przelotowemu zasilaniu USB Power Delivery o mocy do 60 W, urządzenie będzie ładowane podczas wyświetlania treści.

Wideo w ultrawysokiej rozdzielczości
Ciesz się obrazem 4K na wszystkich kompatybilnych urządzeniach. Ten kabel obsługuje rozdzielczości do 4K x 2K (3840x2160) przy 60 Hz, zapewniając udostępnianie w ultrawysokiej rozdzielczości w dowolnym środowisku.

Zawartosć opakowania:
USB-C do HDMI + adapter ładowania
Specyfikacja:
- Szerokość: 43 mm / 1,7”
- Wysokość: 11,6 mm / 0,45 „
- Długość bez kabla: 40 mm / 1,57”
- Długość kabla: 130 mm / 5,1”
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.13 m |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 4.3 cm |
| Głębokość | 17.3 cm |
| Waga | 0.021 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.