Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Bezprzewodowa podkładka ładująca Qi2 15W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BoostCharge Pro
Bezprzewodowa podkładka ładująca 2 w 1 z magnetyczną technologią Qi2 15 W
Ta niezwykle wygodna podkładka ładująca zapewnia szybkie ładowanie bezprzewodowe z mocą 15 W dla telefonów iPhone 12 i nowszych, a także modeli innych marek, które obsługują ładowanie indukcyjne, 5 W dla słuchawek AirPods i 5 W dla dowolnego dodatkowego urządzenia z portu USB-C®. Dzięki magnetycznej technologii Qi2 wystarczy umieścić telefon iPhone na podkładce ładującej, aby uzyskać bezpieczne, precyzyjnie dopasowane sparowanie.
- Bezprzewodowe ładowanie telefonu iPhone z mocą do 15 W dzięki magnetycznej technologii Qi2
- Ładowanie słuchawek AirPods z mocą do 5 W za pomocą podkładki Qi – kontrolki LED informują o stanie ładowania
- Wyjście USB-C o mocy 5 W do ładowania dodatkowego urządzenia np. czytnika e-booków, smartwatcha, powerbanka
- Płaska podkładka ładująca o wysokości zaledwie 15 cm mieści się w torbie i można ją wszędzie zabrać ze sobą.
- Ładowanie 3 urządzeń jednocześnie z sumaryczną mocą 30W
- Magnetyczna technologia Qi2 dla łatwego dopasowania
- W zestawie zasilacz 30 W i kabel USB-C na USB-C o długości 1,5 m
- Opakowanie niezawierające tworzyw sztucznych
- Produkt wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu*
- 2-letnia gwarancja zapewnia spokój ducha

SZYBKIE ŁADOWANIE 2 W 1
Wystarczy umieścić iPhone’a na ładowarce, aby zyskać szybkie ładowanie Qi2 z mocą do 15 W. Ładowarka jest w pełni zgodna z MagSafe, również kiedy telefon jest zabezpieczony etui. Podkładka Qi 5 W umożliwia ładowanie słuchawek AirPods lub innego urządzenia w tym samym czasie co telefonu.
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA
Ładowarka jest od razu gotowa do użycia i ma w zestawie zasilacz 30 W z europejską wtyczką oraz kabel USB-C na USB-C. Ta kompaktowa ładowarka bezprzewodowa zapewnia szybkie ładowanie dzięki najnowszemu standardowi technologii Qi2 z magnesami.

WYGODA W PODRÓŻY
Dzięki smukłej, lekkiej budowie ta ładowarka idealnie sprawdzi się w podróży – z łatwością zmieści się w torbie lub bagażu podręcznym, bo jej wymiary to tylko 1,5 x 16 x 8,5 cm. Za pomocą dodatkowego portu USB-C naładujesz powerbank, by być gotowym na długą drogę.

WSKAŹNIK LED
Podczas korzystania z drugiej podkładki Qi o mocy 5 W wbudowany wskaźnik LED informuje o stanie ładowania urządzenia – wystarczy krótkie spojrzenie, aby poznać stan naładowania baterii słuchawek AirPods.

ZIELONY BELKIN
Obudowę ładowarki BoostCharge wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu (przynajmniej 72%), a opakowanie nie zawiera tworzyw sztucznych. Podwójna ładowarka jest zaprojektowana, by Ci służyć jak najdłużej — ma gwarancję i dwuletnie posprzedażowe wsparcie producenta.
Zawartość opakowania
- Bezprzewodowa podkładka ładująca 2 w 1 z magnetyczną technologią Qi2 15 W
- Kabel USB-C na USB-C o długości 1,5 m
- Zasilacz USB-C 30W

Dane techniczne
- Magnetyczna podkładka o mocy 15 W z certyfikatem Qi2, kompatybilna z MagSafe
- Podkładka Qi 5 W
- Dodatkowe wyjście USB-C o mocy 5 W
- Wejście USB-C
- W zestawie zasilacz USB-C 30 W
- Kolor: czarny
- Model: WIZ021VFBK

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Uchwyty / Standy / Pady | Na biurko |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 8.2 cm |
| Głębokość | 16.3 cm |
| Waga | 0.422 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.