Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin BoostCharge Kabel USB-C na Lightning, MFi, 2m, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodne kable do szybkiego ładowania
Szybkie ładowanie lub łatwa synchronizacja muzyki i zdjęć z iPhonem lub iPadem dzięki naszym niezawodnym kablom USB-C na Lightning z certyfikatem MFi. W połączeniu z ładowarką USB-PD o mocy 18 W, prędkość ładowania iPhone'a 8 lub nowszego urządzenia wynosi od 0 do 50% w 30 minut.* Certyfikat MFi oznacza, że kable USB-C na Lightning gwarantują współpracę z iPhonem i iPadem.

Kable, które nie zawodzą
Kable te zostały przetestowane pod kątem wytrzymałości na ponad 8 000 zgięć, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i mniej podatne na uszkodzenia.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk Lightning |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1.1 cm |
| Szerokość | 0.6 cm |
| Głębokość | 199 cm |
| Waga | 0.066 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.