Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin BoostCharge Kable USB-C na USB-C 60W, 1 m, biały, 2 sztuki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Belkin Zestaw 2 kabli USB-C™ na USB-C
Kable USB-C do USB-C marki Belkin są niezastąpionym akcesorium dla każdego użytkownika urządzeń elektronicznych. Zapewniają szybkie ładowanie dla szerokiej gamy sprzętów - od najnowszych smartfonów Samsung Galaxy S23 serii, po iPady oraz konsole Nintendo Switch. Idealne dla osób, które cenią sobie efektywność i szybkość działania.
Najważniejsze cechy:
- Szybkie Ładowanie: Do 50% baterii w zaledwie 36 minut
- Wytrzymałość: Przetestowany na ponad 25 000 zgięć
- Bezpieczeństwo: Certyfikacja USB-IF gwarantująca niezawodność
- Ekologia: Opakowanie wolne od tworzyw sztucznych
- 2 przewody w zestawie
Przykładowe zastosowanie:
- Ładuj swoje smartfony i tablety z gniazdem USB-C
- Synchronizuj zdjęcia, muzykę i dane z laptopem
- Przesyłaj dane z komputera z gniazdem USB-C do urządzenia z gniazdem USB-C
- Obsługuje szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń z gniazdem USB-C do mocy 60 W

Innowacyjność i jakość
Kable Belkin są wytworzone z myślą o najwyższej wygodzie użytkowania, niezależnie od miejsca - czy to w domu, pracy, czy w podróży. Przewody zostały zaprojektowane tak, aby sprostać codziennym wyzwaniom, a ich wytrzymałość została potwierdzona intensywnymi testami – do 25 tysięcy zgięć. Przewody USB-C są oczywiście objęte 2-letnią gwarancją Belkin.

Power Delivery
Przewód obsługuje Fast Charge do 15 W oraz oczywiście Power Delivery o mocy 60W – po podłączeniu do odpowiedniej ładowarki. Przykładowo, pojemna bateria iPad’a Pro naładuje się od zera do 50% w zaledwie 75 minut.

Trwałość spotyka technologię
Marka Belkin od ponad 40 lat jest liderem w tworzeniu akcesoriów elektronicznych. Produkty Belkin są synonimem trwałości i niezawodności, co zostało potwierdzone przez certyfikat IF.

Przesyłanie danych
Przewody do szybkiego ładowania marki Belkin obsługują też przesyłanie danych – nie musisz kupować do tego kolejnego urządzenia. Standard USB 2.0 ma szybkość 480 Mbps.
Zielone opakowanie
Każdy zestaw zawiera dwa 1-metrowe białe kable USB-C, które idealnie komponują się z estetyką nowoczesnych urządzeń. Dodatkowo, opakowanie wyprodukowane zostało z uwzględnieniem ekologicznego aspektu, nie zawiera tworzyw sztucznych.
Dane techniczne:
- 2 złącza USB-C
- Standard USB 2.0
- Power Delivery 60W (3A / 20V)
- Długość: 1 m
- Certyfikat IF
Kompatybilny między innymi z:
- iPad Pro (11 cali)
- iPad Pro (12,9 cala)
- Samsung Galaxy Note 10
- Samsung Galaxy Note
- 10+
- Google Pixel 3 XL
- Google Pixel 3
- Huawei P30
- Huawei P30 Pro
- Huawei Mate 20
- Huawei Mate 20 Pro
- Oppo Find X
- Xiaomi Mi 8
- Motorola Moto G6
- HTC U12+
- Sony Xperia XZ2
- Asus ZenFone 5
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | USB-IF |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Dla urządzeń | Nintendo Switch/OLED |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.1 cm |
| Głębokość | 99.7 cm |
| Waga | 0.06 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.