Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin BoostCharge PRO MagSafe 2in1 Charger Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ta elegancka stacja dokująca do ładowania bezprzewodowego zapewnia szybkie ładowanie z mocą 15 W dla iPhone'a 12 i nowszych modeli, a także ładowanie z mocą 5 W dla zegarka Apple Watch 4 i nowszych modeli oraz słuchawek AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego. Dzięki technologii ładowania MagSafe wystarczy umieścić telefon iPhone na podkładce ładującej, aby uzyskać bezpieczne i precyzyjnie połączenie. Obsługuje również tryb czuwania, dzięki czemu można korzystać z niestandardowego ekranu blokady w orientacji poziomej.

JEDNOCZESNE ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE: Konstrukcja stacji BoostCharge Pro umożliwia szybkie ładowanie 2 urządzeń jednocześnie z mocą 15 W. Szybko ładuj iPhone'a lub etui ładujące do słuchawek AirPods i jednocześnie ładuj zegarek Apple Watch z mocą 5 W.
OBSŁUGA TRYBU CZUWANIA: Dowolnie ustawiaj swojego iPhone'a, ponieważ stacja do ładowania BoostCharge Pro 2 w 1 obsługuje tryb czuwania. Telefon pozostanie w idealnej pozycji, gdy zmienisz go w zegar nocny, ramkę na zdjęcia czy wyświetlacz widżetów.
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI: Dzięki regulowanej powierzchni magnetycznej tej bezprzewodowej ładowarki możesz ustawiać smartfon pod kątem od 0 do 70 stopni – bez wpływu na działanie uchwytu magnetycznego.
WYTRZYMAŁOŚĆ I TRWAŁOŚĆ: Antypoślizgowa, dociążona podstawa zapewnia solidne miejsce dla wszystkich urządzeń. Ta ekologicznie wykonana ładowarka łączy w sobie co najmniej 60% materiałów pochodzących z recyklingu z nowym, miękkim materiałem obudowy.
SZYBKIE ŁADOWANIE: Bezprzewodowa ładowarka z MagSafe jest zasilana przez zasilacz PD o mocy 30 W, dzięki czemu wbudowany kabel USB-C w oplocie zapewnia szybkie i łatwe ładowanie zgodnych urządzeń.
2-LETNIA GWARANCJA: Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją i ubezpieczeniem podłączonego sprzętu. Firma Belkin naprawi lub wymieni urządzenia uszkodzone przez ładunek elektryczny podczas prawidłowego podłączenia do tej ładowarki – do kwoty 2500 USD.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Apple Watch |
| Uchwyty / Standy / Pady | Na biurko |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 7.7 cm |
| Szerokość | 10.3 cm |
| Głębokość | 155.3 cm |
| Waga | 0.572 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Zasilacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.