Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin BoostCharge PRO MagSafe 2in1 Charger Sand
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 30 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Piaskowy |
| Wysokość | 7.7 cm |
| Szerokość | 10.3 cm |
| Głębokość | 155.2 cm |
| Waga | 0.572 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.