Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin BoostCharge Pro Ładowarka sieciowa USB C, Power Delivery, PPS, 25W + kabel Lightning, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Belkin BoostCharge Pro Ładowarka sieciowa USB C, Power Delivery, PPS, 25W + kabel Lightning, biała
Szukasz kompaktowej, szybkiej i bezpiecznej ładowarki do iPhone? WCA004VF1MWH-B5 to ładowarka Belkin BoostCharge Pro o mocy 25W, która automatycznie dopasowuje natężenie i napięcie prądu do parametrów baterii w podłączonym urządzeniu. Dlatego sprawdzi się zarówno jako ładowarka do AirPods, jak i ładowarka do iPhone czy innych smartfonów oraz urządzeń ładowanych z gniazda USB-C.

Szybie ładowanie – ładowarka WCA004VF1MWH-B5 ładuje urządzenia z mocą do 25W.
Technologia PPS – dzięki niej, moc ładowania jest precyzyjnie dostosowywana do parametrów baterii.
Kompaktowa konstrukcja – ładowarka Belkin BoostCharge Pro jest mała, poręczna i estetycznie wykonana.
Kabel lighting w zestawie – wraz z tą ładowarką otrzymasz kabel lighting do ładowania urządzeń marki Apple.
PD 3.0 – zgodność z najnowszą wersją standardu Power Delivery świadczy o najwyższej jakości działania tej ładowarki.
Ładowarka do iPhone – Belkin BoostCharge Pro WCA004VF1MWH-B5 to bezpieczna ładowarka do urządzeń Apple co potwierdza certyfikacja MFI.

Szybkie ładowanie baterii
Szybkie ładowanie 25W pozwala na pełne naładowanie baterii iPhone 14 i 15 w około godzinę. Przekonaj się, jak wiele czasu zaoszczędzisz dzięki użyciu ładowarki z opcją szybkiego ładowania – czasy czekania przez dwie godziny aż naładuje się telefon, już się skończyły.
Bezpieczne ładowanie baterii
Dzięki zastosowaniu technologii PPS, ta szybka ładowarka automatycznie dostosowuje napięcie i natężenie prądu do parametrów baterii w podłączonym urządzeniu. Możesz jej więc używać również do ładowania urządzeń niskonapięciowych takich jak słuchawki AirPods oraz smartwatche bez obaw o to, że zbyt wysoka moc ładowania uszkodzi baterię w tych delikatnych akcesoriach. Belkin na tę ładowarkę udziela dwuletniej gwarancji oraz ubezpieczenia na kwotę 8000 zł na wszystkie sprzęty ładowane z jej użyciem.
Jakość działania potwierdzona certyfikatem
Ładowarka Belkin uzyskała certyfikaty USB-IF oraz MFI. Certyfikat USB-IF świadczy o jej pełnej zgodności ze standardem Power Delivery 3.0. MFI to certyfikat udzielany przez Apple i świadczy o kompatybilności danej ładowarki z urządzeniami tej marki. Belkin BoostCharge Pro WCA004VF1MWH-B5 to bezpieczna ładowarka do iPhone, AirPods oraz Apple Watch.
Mała ładowarka podróżna
Jeżeli szukasz kompaktowej ładowarki do iPhone, która nie zajmie dużo miejsca w Twoim bagażu, to masz ją właśnie przed sobą. Jej wymiary to zaledwie 43 mm × 81,7mm × 26 mm dlatego możesz ją mieć zawsze przy sobie i szybko naładować swój telefon, kiedy tylko tego potrzebujesz!
Najważniejsze cechy:
- ładowarka USB-C,
- jedno gniazdo USB-C,
- kabel lighting 1m,
- moc ładowania 25 W,
- Power Delivery,
- PPS,
- Certyfikat USB-IF,
- Certyfikat MFI.
Zestaw zawiera:
- ładowarka Belkin BoostCharge Pro WCA004VF1MWH-B5,
- kabel lighting 1m.
Kompatybilność:
- iPhone,
- AirPods,
- AppleWatch,
- smartfony, smartbandy, smartwatche, tablety.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Długość przewodu | 1 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 25 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2.6 cm |
| Szerokość | 4.3 cm |
| Głębokość | 8.2 cm |
| Waga | 0.092 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód Lightning |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.