Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin BoostCharge USBC-C 240W CABLE 2M BLK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zwiększona trwałość.
Jego podwójnie pleciona nylonowa obudowa została przetestowana pod kątem wytrzymałości na ponad 30 000 zgięć*, zapewniając niezawodny kabel USB-C do USB-C, który wytrzyma rygorystyczne codzienne użytkowanie.
Dodatkowe bezpieczeństwo dzięki konstrukcji.
Podwójne chipy E-marker z zabezpieczeniem OTP (Over-Temperature Protection) zapewniają bezpieczne przesyłanie danych i zasilania.

Szybkie ładowanie z mocą do 240 W.
Nasz wytrzymały kabel USB-C do USB-C jest idealny do użytku w domu, w samochodzie, w biurze lub wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko przesyłać dane i szybko ładować swoje urządzenia.
Certyfikat USB-IF.
Nasz kabel USB-C do USB-C posiada certyfikat USB-IF zgodności z USB 2.0 i spełnia wszystkie normy elektryczne, mechaniczne i środowiskowe, zapewniając bezpieczne i optymalne wrażenia użytkownika.

Dwie długości.
Dostępne w długości 2 m/6,6 stopy lub 1 m/3,3 stopy, dzięki czemu można wybrać idealną długość, która jest idealna do domu, biura lub podróży. Dostępne są również w kolorze czarnym i białym.
Jeden kabel do wszystkich urządzeń USB-C.
Ładuj do 240 W i przesyłaj dane z dużą prędkością - używaj tego samego kabla do MacBooka, iPada, tabletu lub smartfona Samsung, Google Pixel lub urządzenia do gier, takiego jak Nintendo Switch.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc (W) | 240 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Certyfikat | USB-IF |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.2 cm |
| Głębokość | 198.1 cm |
| Waga | 0.073 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.