Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin DVI to HDMI Digital Video Cable 1.8m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk DVI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zastosowanie | Video |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Szerokość | 1.7 cm |
| Głębokość | 180.6 cm |
| Waga | 0.04 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.