Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Belkin Dual USB-A WallCharger 1M PVC A-LTG,24W,WHT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Moc (W) | 24 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.8 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 100.2 cm |
| Waga | 0.12 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| W zestawie | Przewód Lightning |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.