Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Etui na iPhone 14 Pro Max, SheerForce, przezroczyste
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chroń swojego nowego iPhone'a 14 za pomocą magnetycznego etui na telefon zgodnego ze standardem MagSafe. Przezroczysty, odporny na promieniowanie UV materiał zapobiega odbarwieniom, a konstrukcja z podniesionymi krawędziami zapewnia doskonałą ochronę ekranu i aparatu przed zarysowaniami.
Doskonała ochrona i kompatybilność z MagSafe
Dzięki kompatybilności z MagSafe można bezpiecznie przymocować iPhone'a jedną ręką i cieszyć się lepszym obrazem w każdych warunkach. Przezroczyste, odporne na promieniowanie UV materiały zapobiegają odbarwieniom i degradacji. Lekko uniesione krawędzie chronią kamerę i ekran przed zarysowaniami, gdy są umieszczone ekranem do dołu, a cienka i lekka konstrukcja nie zakłóca działania ani reakcji dotykowej iPhone'a.

Bezpieczne i proste mocowanie magnetyczne
Etui umożliwia bezpieczne przymocowanie iPhone'a do dowolnego akcesorium magnetycznego za pomocą jednej ręki.
Reaguje jak iPhone 14
Etui nie blokuje portów i głośników, umożliwiając wygodny dostęp i kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym. Przyciski głośności i zasilania zachowują ten sam dotyk i dźwięk, a przy grubości zaledwie 1,98 mm etui zachowuje oryginalny wygląd i dotyk iPhone'a.

Ochrona przed promieniowaniem UV i ekranem skierowanym w dół
Przezroczyste materiały etui są odporne na promieniowanie UV, co ogranicza żółknięcie i odbarwianie z upływem czasu. Lekko podniesione krawędzie wokół ekranu zapewniają lepszą ochronę przed zarysowaniem, gdy iPhone jest skierowany w dół.
W skrócie
- Wygodne umieszczanie jedną ręką
- Przezroczyste materiały odporne na promieniowanie UV
- Cienka, lekka konstrukcja
- Odsłonięte porty nie kolidują z głośnikami lub mikrofonem
- Podniesione krawędzie zapewniają lepszą ochronę przed zarysowaniami
- Zachowuje wrażenia dotykowe iPhone'a 14
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 16.4 cm |
| Szerokość | 10.1 cm |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Waga | 0.032 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.