Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Gold High-Speed HDMI Cable with ETH 4K - 2M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel HDMI 4K/Ultra HD Compatible 4m czarny
Wyzwól świat filmów 3D w jakości Full HD, we własnym domu! Oferując prędkość transferu do 10.2Gbps, kabel ten został zaprojektowany dla entuzjastów kina domowego, którzy w pełni wykorzystują możliwości swojego telewizora oraz sprzętu AV. Kable HDMI marki Belkin są projektowane z wykorzystaniem standardów, które przewyższają obecnie obowiązujące normy rynkowe. Dzięki temu są w stanie zapewnić najlepsze doznania wizualne, w czterokrotnie wyższej rozdzielczości niż obowiązujący standard 1080p.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Apple TV |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.1 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 201 cm |
| Waga | 0.081 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Przewód płaski | nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.