Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Belkin Hub USB-C 10Gbps, PD 100W, 4x USB-C, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- 4 porty: USB-C 3.2 Gen2, USB-C 100W PD
- Uniwersalna kompatybilność z MacBookiem, iPadem, Chromebookiem i PC z kompatybilnością wsteczną
- 4 porty USB-C zapewniają prędkość transferu danych do 10 Gb/s
- Fast Role Swap (FRS) zapobiega utracie danych i przerywaniu połączeń urządzeń podczas dodawania lub odłączania źródła zasilania USB od koncentratora
- Obsługa audio, w tym słuchawek USB-C, głośników lub dowolnego interfejsu audio
- Ładowanie przelotowe do 100 W PD, z 85 W PD do hosta**
- Kompaktowa konstrukcja dla wygodnego przenoszenia
- Łatwe podłączanie za pomocą wytrzymałego kabla USB-C na uwięzi.
- Ten produkt jest wykonany w co najmniej 72% z materiałów pochodzących z recyklingu
Podłącz i twórz dzięki 4 portom USB-C
Podłącz urządzenia peryferyjne USB-C - w tym kamery, klawiatury, myszy, interfejsy audio i zewnętrzne dyski twarde SSD PCIE - szybko i bezboleśnie. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze i tworzysz treści, grasz w domu, czy konfigurujesz stację roboczą do zdalnego użytku, ten 4-portowy koncentrator zapewni Ci szybkość działania. Dzięki maksymalnemu transferowi danych na poziomie 10 Gb/s, urządzenie nie zawaha się przed niczym podczas edycji filmów lub zdobywania kolejnych poziomów w grze. Kompatybilny z MacBookiem, iPadem, Chromebookiem lub komputerem PC, gdy potrzebujesz rozbudowy, ten hub jest na twoje rozkazy.

Osiągaj prędkości transferu do 10 Gb/s.
Zbuduj potężną stację roboczą do płynnego przesyłania strumieniowego i gier oraz błyskawicznego pobierania i wysyłania danych.

Uniwersalna kompatybilność.
Podłącz swoje starsze urządzenia obsługujące USB-C z kompatybilnością wsteczną.
Nie wymaga sterowników.
Rozwiązanie plug-and-play z 4 portami do podłączenia urządzeń peryferyjnych USB-C.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 1.4 cm |
| Waga | 0.054 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| Ilość portów USB-C | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.