Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Hub USB-C 5Gbps 6w1, 2xUSB-A, RJ45, czytnik kart, PD 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zwiększ możliwości swojego laptopa
Łatwe podłączenie laptopa do wielu urządzeń dzięki naszemu adapterowi wieloportowemu USB-C 6-w-1. To rozwiązanie typu "wszystko w jednym" rozszerza port USB-C komputera o port HDMI, 2 porty USB-A, port Ethernet, czytnik kart SD i port USB-C PD, zapewniając porty, które nowsze laptopy wyeliminowały w ostatnich latach. Ponadto obsługuje ładowanie przelotowe do 100 W, eliminując konieczność wyboru między rozszerzeniem portów a zasilaniem. Płaska, kompaktowa i gotowa do podróży konstrukcja naszego wieloportowego adaptera USB-C 6-w-1 jest idealna dla osób posiadających wiele stacji roboczych lub chcących uporządkować swoje biurko. Obsługa rozdzielczości 4K i przepustowości do 5 Gb/s zapewnia szybki transfer danych między laptopem a urządzeniami peryferyjnymi.

Zasilanie i łączenie
Obsługa przelotowego ładowania do 100 W (minus 12 W na potrzeby działania adaptera*). Zasilaj swój laptop bez poświęcania mocy na rozbudowę portów.
Smukły i kompaktowy
Mały, ale wydajny. Niewielki rozmiar tego adaptera ułatwia przenoszenie go między stanowiskami pracy i zajmuje niewiele miejsca na biurku, gdy jest używany.
Podłączanie do wielu urządzeń

- Port Gigabit Ethernet
- Port USB-C PD 3.0
- Czytnik kart SD 2.0
- 2x porty USB-A 3.0 BC1.2
- Port 4K HDMI(R) 1.4
Transfer danych do 5 Gbps
Zwiększ przepustowość. Uzyskaj transfer danych do 5 Gb/s między komputerem a urządzeniami peryferyjnymi dzięki naszemu adapterowi wieloportowemu USB-C 6-w-1.
Uzyskaj rozdzielczość 4K
Uzyskaj dostęp do wysokiej rozdzielczości - do 4K - dzięki dedykowanemu portowi HDMI.
W skrócie
- Podłącz laptop z USB-C do wielu urządzeń
- Rozszerza port USB-C na port HDMI, 2 porty USB-A 3.0 BC1.2, port Gigabit Ethernet, czytnik kart SD oraz port USB-C PD
- Zasilanie i ładowanie urządzeń o wysokim poborze mocy, takich jak dyski twarde, telefony i tablety, za pomocą portów USB-A 3.0 BC1.2
- Obsługa ładowania przez przelotkę do 100 W
- Kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwą mobilność i zmniejsza bałagan na biurku
- Przepustowość 5 Gb/s zapewniająca szybki transfer danych między komputerem a urządzeniami peryferyjnymi
- Port HDMI obsługuje rozdzielczości do 4K przy 30Hz
Pakiet zawiera:
USB-C 6-in-1 Multiport Adapter

Specyfikacja
- 117 mm / 4,6 cala
- 47 mm / 1,9 in
- 16 mm / 0,6 in
- 125 mm / 5 in
Waga: 89.4g / 0.2lb
Kompatybilność
- Dell XPS 13”
- Dell XPS 15"
- Google Pixelbook
- HP Envy 13
- iPad 3rd gen
- iPad 4th gen
- iPad Air 4
- iPad mini 6th Gen
- Lenovo Chromebook
- Mac mini M1 (2020)
- MacBook Air 13" M1 (2020)
- Macbook Pro 13" (2016)
- MacBook Pro 13" (2020)
- MacBook Pro 13" M1 (2020)
- MacBook Pro 15" (2018)
- MacBook Pro 16" (2019)
- MacBook Retina 12" (2015)
- Portege X30-E
- Surface Book 2
- Surface Book 3
- Surface Pro 7
- Surface Pro X
- ThinkPad X1 Carbon
- Yoga 730
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Slot SD |
| Długość przewodu | 1.125 m |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Szerokość | 4.7 cm |
| Głębokość | 11.7 cm |
| Waga | 0.091 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.