Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel 3w1 USB-A na Lightning, microUSB, USB-C, 1m, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wszystko za pomocą jednego kabla
Zasilaj i synchronizuj urządzenia USB-C, Micro-USB i Lightning za pomocą tego kabla 3 w 1. Zarządzanie kablami na każdym adapterze jest wyposażone w mały haczyk, który łączy się z kablem, co ułatwia utrzymanie porządku.

Ładuj i synchronizuj każde urządzenie
Jest kompatybilny z wieloma najczęściej używanymi przedmiotami, takimi jak smartfony, tablety i power banki, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży lub zatłoczonych stacji ładowania. Po prostu podłącz końcówkę USB-A do komputera lub ładowarki i gotowe.
Specjalnie dla iPhone'ów i iPadów
Certyfikat MFi oznacza, że możesz bez obaw podłączać urządzenia iPhone i iPad za pomocą złącza Lightning. Nasz uniwersalny kabel zapewnia bezpieczeństwo i optymalne ładowanie zgodnych produktów Apple.

W skrócie
- Uniwersalny kabel USB-A ze złączami USB-C, Micro-USB i Lightning
- Haczyki do zarządzania kablami utrzymują końce w porządku
- Certyfikat MFi zapewnia kompatybilność z urządzeniami Apple
- Długość 1 m
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.8 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 104 cm |
| Waga | 0.036 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.