Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel USB-A na Lightning, silikonowy, 3m, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Silikonowe, miękkie i wytrzymałe
Nasze silikonowe kable BOOST↑CHARGE™ Flex zapewniają elastyczność, miękkość i trwałość podczas ładowania. Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, nasz kabel USB-A ze złączem Lightning nie łamie się, nie plącze i nie strzępi. To dlatego, że są one opracowane w technologii silikonowej i jednocześnie jest do 25x bardziej wytrzymały niż zwykłe kable. Dostępne w długościach 1M/3,3FT, 2M/6,6FT i 3M/10FT. Dostępny w 4 kolorach - czarnym, białym, niebieskim i różowym.
Długotrwała wytrzymałość
Stworzony, aby wytrzymać codzienne zużycie, silikonowy kabel BOOST↑CHARGE™ Flex zapewnia długotrwałą wytrzymałość, która jest do 25 razy dłuższa niż w przypadku zwykłych kabli.
Certyfikat MFi
Nasz kabel USB-A ze złączem Lightning posiada certyfikat MFi, dzięki czemu zapewnia bezpieczne ładowanie urządzeń z systemem iOS.
Najbardziej miękki kabel
Zapewnia silikonową miękkość i giętkość. Nasze kable BOOST↑CHARGE™ Flex zostały zaprojektowane w technologii silikonowej, dzięki czemu są mniej podatne na splątanie, załamanie lub złamanie.
Zachowaj porządek
Wszystkie kable BOOST↑CHARGE™ Flex posiadają wygodny klips do łatwego i zorganizowanego przechowywania podczas użytkowania lub w podróży.
Różne długości
Kable BOOST↑CHARGE™ Flex są dostępne w trzech wygodnych długościach - 1M/3.3Ft, 2M/6.6FT, 3M/10FT.
W skrócie
25x bardziej wytrzymały niż zwykłe kable
Przetestowany na ponad 25 000 zgięć
Ultra-elastyczna technologia silikonowa odporna na splątania i załamania
Certyfikat MFi
W zestawie klips do kabla, który pozwala utrzymać porządek
Dostępne w trzech rozmiarach, 1M/3,3FT, 2M/6,6FT lub 3M/10FT
Dostępne w czterech kolorach
Opakowanie zawiera
Kabel BOOST↑CHARGE™ Flex USB-A z wtyczką Lightning
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk Lightning |
| Długość przewodu | 3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Współpraca z systemami | iOS |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 3.3 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 299.2 cm |
| Waga | 0.146 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Silikon |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.