Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel USB-A na USB-C, 2m, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładuj i synchronizuj swoje urządzenia z niezawodnymi kablami do ładowania, których możesz używać w domu, samochodzie lub biurze. Kable USB-C™ zostały przetestowane pod kątem wytrzymałości na ponad 8000 zgięć, a ich konstrukcja zapewnia długą żywotność i współpracę z każdym standardowym portem USB-A. Posiadają również certyfikat USB-IF, który zapewnia bezpieczną i płynną pracę ze wszystkimi urządzeniami.
Wiele długości i kolorów
Wybieraj spośród różnych długości, w tym 3 m, 2 m, 1 m i 15 cm, aby ładować i synchronizować na długich i krótkich dystansach. Dostępne są w kolorze czarnym i białym.
W skrócie:
- Dostępne w rozmiarach 3 m, 2 m, 1 m i 15 cm
- Certyfikat USB-IF zapewniający kompatybilność
- Przetestowany pod kątem wytrzymałości na ponad 8 000 zgięć
- 2-letnia gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-A |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 201.3 cm |
| Waga | 0.071 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Belkin CAB001 |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.