Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel USB-C na DisplayPort 1.4, 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz swojego Chromebooka, MacBooka, iPada Pro, konsole do gier albo urządzenie USB-C do monitora lub projektora obsługującego DisplayPort, aby móc udostępniać multimedia w oszałamiająco czystej jakości 4K lub 8K HDR.
Żywy obraz 8K HDR
Podłącz urządzenia USB-C i laptopy za pomocą naszego kabla USB-C do DisplayPort 1.4, aby uzyskać żywą ostrość HDR i rozdzielczość do 8K przy 60Hz i 4K przy 144Hz. Kompatybilny z Chromebookiem, MacBookiem i PC przez Plug and Play i obsługuje HB3, DSC i HDCP2.2, aby oglądać treści chronione prawem autorskim z iTunes i Netflix®.

Długi, 2 metrowy kabel
Wyjątkowo długi kabel sięga do 2 metrów od urządzenia, co jeszcze bardziej ułatwia dostęp i konfigurację w każdej stacji roboczej lub biurze domowym.
Nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani sterowników
Nasz kabel USB-C do DisplayPort jest gotowy, zaraz po wyjęciu z pudełka. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani sterowników.
Działa z poprzednią generacją Displayport
Obsługa wcześniejszego DisplayPort sprawia, że można go łatwo używać z wieloma urządzeniami poprzedniej generacji.

Współpracuje z systemami Windows, Mac i nie tylko
Zgodność z praktycznie wszystkimi popularnymi platformami systemowymi, w tym Windows, Mac OS, Linux, iPad OS, Chrome OS i Android.
Współpracuje z Chromebookiem
Certyfikat zgodności z Chromebookiem zapewnia dodatkową kompatybilność z większą liczbą urządzeń.

Najważniejsze cechy
- Najnowsza technologia DisplayPort 1.4
- Obsługa do 8K@60Hz i 4K@144Hz
- Szerokość pasma 32,40 Gbps
- Bardzo długi kabel o długości 2 m
- Rozwiązanie Plug-and-play, z jednym kablem
- Obsługuje HBR3, DSC i HDCP 2.2, aby odtwarzać chronione treści z iTunes/Netflix
- Zgodność wsteczna z DisplayPort 1.2
- 2 lata gwarancji
Współpracuje z:
- Laptopami
- Tablety
- Telewizory
- Systemy do gier
- Projektory
- Urządzenia z obsługą USB-C
- Zgodność wsteczna z DisplayPort 1.2
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk DP |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | DisplayPort 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Dla urządzeń | Telewizor |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 13.4 cm |
| Szerokość | 0.9 cm |
| Głębokość | 199.9 cm |
| Waga | 0.068 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.