Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel USB-C na USB-C, w oplocie, 2m, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ultra-elastyczny i super-wytrzymały
Kable silikonowe BOOST↑CHARGE™ PRO Flex łączą w sobie ultra-elastyczność z długotrwałą wytrzymałością. W rzeczywistości są one do 30 razy trwalsze niż zwykłe kable i odporne na splątanie i strzępienie. Ten kabel USB-C do USB-C jest zgodny z USB-C PD i umożliwia szybkie ładowanie od 0-50% w 26 minut. Łatwo go przechowywać i montować w dowolnym miejscu dzięki magnetycznemu systemowi zarządzania kablami. Dostępny w trzech długościach i czterech stylowych kolorach.
Do 30x większa wytrzymałość
Te silikonowe kable zostały zaprojektowane z odpornym na strzępienie podwójnym oplotem nylonowym na zewnątrz, dzięki czemu są trwałe.
Podłącz do szybkiego ładowania
Ten kabel USB-C na USB-C obsługuje szybkie ładowanie USB-C PD, zasilając Samsung S21 Ultra od 0-50% w 26 minut.
Kabel nie plącze się
Nasze kable BOOST↑CHARGE PRO Flex zostały wyposażone w technologię silikonową wewnątrz wytrzymałego oplotu, dzięki czemu kabel do ładowania jest elastyczny, odporny na strzępienie i nie plącze się.
Magnetyczny system zarządzania kablami
Zawiera pasek na kabel z magnetycznym przyciskiem i samoprzylepną metalową płytką, dzięki czemu można łatwo i schludnie przechowywać kabel do ładowania w dowolnym miejscu.
Różne długości
Dostępny w trzech wygodnych długościach: 1M, 2M i 3M. Wybierz, który pasuje do Twojego stylu życia, niezależnie od tego, czy używasz go w samochodzie, w domu, czy w podróży.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Port ładujący USB | nie |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Model | Belkin USB-C to USB-C 2.0 Braided silicone |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.1 cm |
| Głębokość | 198.3 cm |
| Waga | 0.072 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Silikon |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.