Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Belkin Kabel USB C na USB C 60W oplot, biały 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Kabel USB-C™ na USB-C 60W, biały
Bezpiecznie ładuj urządzenia USB-C i szybko zgrywaj muzykę, zdjęcia lub dane z dowolnego portu USB-C za pomocą niezawodnego, nieplączącego się kabla, który sprawdzi się zarówno w podroży jak i w domu czy w biurze. Ma certyfikat USB-IF, obsługuje ładowanie z mocą do 60 W, a jego zewnętrzna powłoka jest wykonana z plecionego nylonu.
Najważniejsze cechy:
- Szybkie ładowanie: Ten kabel USB-C obsługuje ładowanie z mocą do 60W.
- Trwałość: Nylonowy oplot kabla skutecznie chroni przewód przed uszkodzeniem.
- Bezpieczeństwo: Certyfikat USB-IF potwierdza jego niezawodność.
- Ekologiczne rozwiązanie:
- Kolor: biały.
- Długość: 2m

Przykładowe zastosowanie:
- Ładowanie laptopów, smartfonów, tabletów i innych urządzeń zasilanych z USB-C
- Transfer danych – ten kabel USB-C przesyła dane z prędkością 480 Mbps
- Łączenie urządzeń mobilnych takich jak tablet czy iPhone z komputerem

Power Delivery
Przewód obsługuje ładowanie Fast Charge z mocą do 15 W i jest zgodny ze standardem Power Delivery o mocy 60W – po podłączeniu do ładowarki PD. Dzięki niemu naładujesz na przykład pojemną baterię Pad’a Pro do 50% w zaledwie 75 minut.
Trwały i niezawodny
Marka Belkin od ponad czterech dekad jest liderem w tworzeniu akcesoriów elektronicznych. Jej produkty są na całym świecie cenione za swoją trwałość i niezawodność, co zresztą potwierdza certyfikacja USB-IF tego kabla. Ten kabel USB-C 60W z pewnością sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze, a nawet w nieco bardziej ekstremalnych warunkach – jego nylonowy oplot wytrzyma do 25 tysięcy zgięć w jednym punkcie. Przewody USB-C marki Belkin są oczywiście objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Transfer danych
Kabel USB-C szybkiego ładowania marki Belkin obsługuje również transfer danych, więc nie musisz kupować osobnego przewodu do kopiowania plików. Jest kompatybilny ze standardem USB 2.0, a szybkość przesyłu danych w jego przypadku wynosi 480 Mbps.

Kabel USB-C długości 2 metrów
Kabel długości 2 m pozwala na swobodne korzystanie z urządzeń podczas ładowania, nawet jeśli gniazdko elektryczne znajduje się w niezbyt dogodnym miejscu. Dzięki temu nie musisz ograniczać się do pracy czy odpoczynku w bliskiej odległości od ładowarki. Dodatkowo, długi kabel USB-C umożliwia swobodne aranżowanie przestrzeni bez potrzeby stosowania dodatkowych przedłużaczy czy rozgałęziaczy, co przekłada się na większy porządek i bezpieczeństwo użytkowania.
Papierowe opakowanie
Opakowanie tego kabla zostało w 100% wyprodukowane z surowców wtórnych i podobnie w 100% nadaje się do recyklingu. Wspierajmy obieg zamknięty tworzyw sztucznych na naszej planecie i wybierajmy firmy, stawiające na zrównoważony rozwój.

Dane techniczne:
- 2 złącza USB-C
- Standard USB 2.0
- Power Delivery 60W (3A / 20V)
- Nylonowy oplot
- Długość: 2m
- Certyfikat USB-IF
- Kolor: biały
Kompatybilny między innymi z:
- iPad Pro Samsung Galaxy Note 10 / 10+
- Google Pixel 3 XL / 3
- Huawei P30 / P30 Pro
- Huawei Mate 20 / 20 Pro
- Oppo Find X
- Xiaomi Mi 8
- Motorola Moto G6
- HTC U12+
- Sony Xperia XZ2
- Asus ZenFone 5
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | USB-IF |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.1 cm |
| Głębokość | 199.3 cm |
| Waga | 0.063 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | CAB004BT Belkn |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Nylon |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.