Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel USB C na USB C 60W oplot, czarny 0,15m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Kabel USB-C™ na USB-C 60W, czarny
Szybko i bezpiecznie ładuj urządzenia USB-C i ekspresowo zgrywaj gigabajty danych przy użyciu tego niezawodnego kabla. Kabel USB-C 15cm Belkin jest pokryty nylonowym oplotem, dlatego nie plącze się ani w szufladzie, ani w torbie z laptopem i można mieć go zawsze przy sobie!
Najważniejsze cechy:
- Szybkie ładowanie: Maksymalna moc ładowania obsługiwana przez ten kabel wynosi 60W.
- Wytrzymały: Nylonowy oplot kabla skutecznie chroni przewód przed uszkodzeniem.
- Bezpieczne ładowanie: Certyfikat USB-IF potwierdza wysoką jakość działania i bezpieczeństwo tego kabla.
- Papierowe opakowanie: Opakowanie tego kabla jest wolne od plastiku.
- Kolor: czarny.
- Długość: 15 cm

Przykładowe zastosowanie:
- Ładowanie tabletów, smartfonów MacBooków, Chromebooków oraz innych urządzeń zasilanych z USB-C do 60W.
- Przesyłanie danych – ten kabel USB-C ma przepustowość na poziomie 480 Mbps
- Łączenie smartfonów i innych urządzeń mobilnych z komputerem

Power Delivery
Przewód obsługuje szybkie ładowanie z mocą do 15 W oraz jest zgodny ze standardem Power Delivery o mocy 60W – po podłączeniu do ładowarki Power Delivery. Takie tempo ładowania pozwala na naładowanie baterii iPada Pro od 0 do 50% w około 75 minut.
Niezawodny i odporny na uszkodzenia
Marka Belkin od ponad 40 lat znajduje się w czołówce producentów akcesoriów elektronicznych. Jej produkty są cenione za funkcjonalność, design i ponadprzeciętną trwałość, co dodatkowo potwierdza certyfikacja USB-IF tego kabla. Kabel USB-C 60W Belkin z pewnością sprawdzi się w każdych warunkach – obudowa jego końcówek jest perfekcyjnie spasowana, a nylonowy oplot pokrywający przewód wytrzyma do 25 tysięcy zgięć w jednym punkcie. Przewody USB-C marki Belkin są objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Transmisja danych
Kabel USB-C szybkiego ładowania marki Belkin może także przesyłać dane, więc nie potrzebujesz osobnego przewodu do kopiowania plików. Jest zgodny ze standardem USB 2.0, więc w jego przypadku szybkość przesyłu danych wynosi aż 480 Mbps.

Kabel USB-C długości 15 cm
Kabel USB-C o mocy 60W i długości zaledwie 0,15 metra sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się minimalizm i porządek. Krótka długość kabla eliminuje problem plączących się przewodów, co jest szczególnie istotne w przypadku korzystania z kilku urządzeń jednocześnie. Kabel USB-C 15 cm sprawdzi się doskonale podczas podróży oraz w samochodzie – nie będzie haczył o kierownicę w trakcie jazdy i doskonale nadaje się do ładowania z powerbanka.
Opakowanie z papieru
Opakowanie tego kabla jest w całości wyprodukowane z surowców wtórnych i w 100% nadaje się do recyklingu. Wspierajmy obieg zamknięty tworzyw sztucznych na naszej planecie poprzez wybór produktów stworzonych w duchu zrównoważonego rozwoju.

Dane techniczne:
- 2 złącza USB-C
- Standard USB 2.0
- Power Delivery 60W (3A / 20V)
- Nylonowy oplot
- Długość: 15 cm
- Certyfikat USB-IF
- Kolor: czarny
Kompatybilny między innymi z:
- iPad Pro Samsung Galaxy Note 10 / 10+
- Google Pixel 3 XL / 3
- Huawei P30 / P30 Pro
- Huawei Mate 20 / 20 Pro
- Oppo Find X
- Xiaomi Mi 8
- Motorola Moto G6
- HTC U12+
- Sony Xperia XZ2
- Asus ZenFone 5
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 60 W |
| Certyfikat | USB-IF |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.1 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Waga | 0.009 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | CAB004BT Belkn |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Nylon |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.