Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel w oplocie, USB-A na Lightning, biały, 3 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zaawansowana wytrzymałość i elastyczność
Silikonowe kable BOOST↑CHARGE PRO Flex w oplocie są do 30 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe kable, które nie ulegają strzępieniu i plątaniu. Zawiera magnetyczny system zarządzania kablami dla dodatkowej wygody. Dostępne w długościach 1M, 2M i 3M oraz w czterech kolorach.
Do 30x większa wytrzymałość
Do 30x większą wytrzymałość niż w przypadku zwykłych kabli. Silikonowe kable BOOST↑CHARGE PRO Flex posiadają podwójny oplot z nylonu na zewnątrz, dzięki czemu są odporne na strzępienie i załmania.
Certyfikat MFi
Kabel BOOST↑CHARGE PRO Flex USB-A z wtyczką Lightning posiada certyfikat MFi, co oznacza, że został specjalnie zaprojektowany do bezpiecznego podłączenia iPhone'a, iPada i innych urządzeń Apple.
Nie plącze się
Nasze ulepszone kable zostały zaprojektowane w technologii silikonowej wewnątrz podwójnego oplotu, zapewniając elastyczność, odporność na splątanie i uszkodzenia.
Magnetyczny system zarządzania kablami
Łatwy do przechowywania i montażu w każdym otoczeniu dzięki dołączonemu paskowi na kabel z przyciskiem magnetycznym i samoprzylepną metalową płytką.
Różne długości
Kable BOOST↑CHARGE PRO Flex są dostępne w trzech wygodnych długościach. Ładuj z dowolnego miejsca dzięki opcjom 1M, 2M i 3M.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk Lightning |
| Długość przewodu | 3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 1.6 cm |
| Głębokość | 297.6 cm |
| Waga | 0.141 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Silikon |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.