Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel w oplocie, USB-C do Lightning, 1 m, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Super wytrzymały, bardzo elastyczny
Kable silikonowe BOOST↑CHARGE™ PRO Flex są do 30 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe kable, zapewniając długotrwałe i elastyczne rozwiązanie do ładowania, które jest odporne na splątanie i strzępienie. Wyposażony w magnetyczny system zarządzania kablami, ułatwiający przechowywanie i montaż. Dostępne w trzech długościach i czterech stylowych kolorach.
Najbardziej wytrzymały kabel
Silikonowe kable BOOST↑CHARGE PRO Flex posiadają odporny na strzępienie podwójny nylonowy oplot, dzięki czemu są do 30 razy trwalsze niż zwykłe kable.
Stworzony dla iPhone'a i iPada
Kabel USB-C z wtyczką Lightning posiada certyfikat MFi i obsługuje szybkie ładowanie USB-C PD, zasilając iPhone'a 12 od 0-50% w 25 minut.
Koniec z plątaniną kabli
Kable BOOST↑CHARGE PRO Flex zostały zaprojektowane w technologii silikonowej wewnątrz wytrzymałego oplotu, dzięki czemu kabel do ładowania jest elastyczny, odporny na uszkodzenia i nie plącze się.
Magnetyczny system zarządzania kablami
W zestawie znajduje się wygodny pasek na kabel z magnetycznym przyciskiem i samoprzylepną metalową płytką, dzięki czemu można łatwo i schludnie przechowywać kabel do ładowania w każdym otoczeniu.
Długość, jakiej potrzebujesz
Dostępny w trzech wygodnych rozmiarach 1M, 2M, 3M, dzięki czemu można go łatwo podłączyć i ładować z dowolnego miejsca.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk Lightning |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.1 cm |
| Głębokość | 99.3 cm |
| Waga | 0.03 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Silikon |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.