Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel w oplocie USB-C na USB-C 2.0, 100W, 2 m, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Belkin długi kabel USB C 100W, szybkie ładowanie, przewód 2m, typ C USB 2.0 , mocny oplot, czarny
Szukasz kabla, dzięki któremu w błyskawicznym tempie naładujesz smartfon, laptop, powerbank i jakiekolwiek inne urządzenie zasilane z gniazda USB-C? Wydajność sprzętu stawiasz zawsze na pierwszym miejscu, więc Twój kabel USB-C musi umożliwiać przesyłanie plików? Cenisz sobie proekologiczne rozwiązania, dlatego nawet przy wyborze kabla kierujesz się troską o dobro planety? W takim razie kabel USB-C 100W Boost Charge Belkin CAB014BT2MBK jest dokładnie tym, czego szukasz. Został wyprodukowany z recyklingowych materiałów i z myślą o najbardziej wymagającym użytkowniku!

Szybkie ładowanie – kabel USB-C obsługuje szybkie ładowanie PD z mocą do 100W, dzięki czemu każdą baterię naładujesz tak szybko, jak to tylko możliwe!
Transfer danych – kabel USB-C 2m Belkin umożliwia przesyłanie danych z prędkością 480 Mbit/s.
Kabel USB-C do ładowania laptopa – kabel szybkiego ładowania typu C Belkin jest kompatybilny z laptopami, tabletami, smartfonami oraz np. padami do konsoli.
Najwyższa jakość wykonania – przewód szybkiego ładowania Belkin spełnia najwyższe standardy wykonania.

Błyskawicznie naładujesz każdą baterię
Długi kabel USB-C Belkin umożliwia ładowanie urządzeń z mocą do 100W. Nowoczesne ładowarki USB-C dopasowują moc ładowania do możliwości baterii w danym urządzeniu. Dlatego podłącz ten przewód USB-C do ładowarki i w błyskawicznym tempie zasil baterię z maksymalną możliwą mocą!

Kabel USB-C do ładowania laptopa
Kabel szybkiego ładowania typu C Belkin podłączysz nie tylko do smartfona, ale także do każdego innego urządzenia zasilanego z gniazda USB-C. Dzięki obsłudze ładowania PD z mocą do 100W kabel ten możesz na przykład wykorzystać do zasilania baterii w MacBooku, Chromebooku, czy jakimkolwiek innym laptopie ładowanym z USB-C PD – zarówno z ładowarki, jak i z powerbanka.

Szybki transfer danych
Kabel USB-C 2m Belkin obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s – oznacza to nie mniej, nie więcej a dokładnie tyle, że plik o wadze 60 MB prześlesz zaledwie w sekundę. Dzięki niemu zgrasz filmy, paczki zdjęć, bazy danych i inne pliki.

Najwyższa jakość wykonania
Kabel do szybkiego ładowania USB-C Belkin uzyskał certyfikat USB-IF. Aby zdobyć tę certyfikację, produkt musiał spełnić szereg wyśrubowanych standardów wydajności i bezpieczeństwa. Dosłownie więc mamy tu do czynienia z ekstraklasą wśród przewodów USB-C.

Zapomnisz o problemie plączącego się kabla
Oplot kabla został wyprodukowany z podwójnie plecionego nylonu, dzięki czemu nie plącze się on tak jak ogumowane przewody. Dzianina nylonowa jest niezwykle odpornym na uszkodzenia materiałem – testy wykazały, że jest ona w stanie wytrzymać ponad 25 000 zgięć.

Zestaw zawiera:
- kabel szybkiego ładowania USB-C 100W PD 2m
Najważniejsze cechy:
- kompatybilny z urządzeniami zasilanymi przez USB-C,
- zgodny ze standardem Power Delivery,
- szybkie ładowanie PD z mocą do 100W,
- transfer danych do 480 Mbit/s,
- długość 2m,
- kolor czarny,
- nylonowy oplot – nieplączący się kabel USB-C.
Zgodność:
- Większość laptopów z portem USB-C
- Macbook Pro
- MacBook Air
- iPad Pro 12,9 cala (5 generacji)
- iPad Pro 12,9 cala (4 generacji)
- iPad Pro 11 cali
- iPad mini (6 generacji)
- iPad Air (4 generacji)
- Chromebook
- Nintendo Switch
- Galaxy S22 Ultra
- Galaxy S22+
- Galaxy S22
- Galaxy S21 Ultra 5G
- Galaxy S21+ 5G
- Galaxy S21 5G
- Note 20 Ultra
- Note20
- Note10+
- Z Fold 3 5G
- Z Flip 3 5G
- Z Fold 2 5G
- Pixel 6
- Pixel 5
- Pixel 4a 5G
- Inne urządzenia z portem USB-C

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | USB-IF |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.1 cm |
| Głębokość | 198.8 cm |
| Waga | 0.077 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | Belkin Kable CAB014 |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Nylon |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.