Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Kabel w oplocie USB-C na USB-C 60W, 1 m, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uzyskaj szybkie ładowanie, do 50% w około 36 minut, dzięki wytrzymałym kablom USB-C w oplocie, które są zbudowane z myślą o trwałości. Używaj ich w domu, w samochodzie lub gdziekolwiek potrzebujesz zsynchronizować muzykę, zdjęcia lub dane i naładować swoje urządzenia.
Naprawdę wytrzymałe kable
Przetestowane pod kątem wytrzymałości na ponad 10 000 zgięć i wykonane z podwójnie plecionego nylonu, te kable USB-C do szybkiego ładowania wytrzymują najbardziej rygorystyczne codzienne użytkowanie, dzięki czemu nie trzeba ich ciągle wymieniać. A dzięki oplotowi z nylonu mają wytrzymałość, aby wytrzymać prawie wszystko. Posiadają one również certyfikat USB-IF, aby zapewnić zawsze doskonałe wrażenia.
W skrócie
- Obsługuje szybkie ładowanie
- Ulepszona pleciona nylonowa obudowa
- Certyfikat USB-IF
- Przetestowany pod kątem wytrzymałości na ponad 10 000 zgięć
- 2-letnia gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | USB-IF |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.6 cm |
| Szerokość | 1.1 cm |
| Głębokość | 99.4 cm |
| Waga | 0.028 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | CAB004BT Belkn |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Nylon |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.