Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Belkin Ładowarka 10 portów USB-A, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc dla wszystkich
Kompaktowa i wygodna, 10-portowa stacja ładująca USB zapewnia optymalne ładowanie dla dowolnej kombinacji smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Inteligentne dostarczanie energii wykrywa niezbędną moc, aby szybko i bezpiecznie naładować każde urządzenie, nawet gdy wszystkie dziesięć portów jest w użyciu. Stacja ładująca gwarantuje również ochronę podłączonych urządzeń przed uszkodzeniem do kwoty 3000 funtów.
Niezawodne ładowanie wieloportowe
Zewnętrzny zasilacz o mocy 120 W zapewnia dostarczanie do 2,4 A do każdego portu. Zapewnia to optymalne ładowanie dla każdego podłączonego urządzenia, zapewniając stały czas ładowania, niezależnie od liczby i wielkości podłączonych urządzeń.
Kompaktowa wygoda
Dzięki dziesięciu uniwersalnym portom USB-A, hub umożliwia jednoczesne ładowanie wielu urządzeń z jednego gniazdka. Ponieważ zasilacz jest zewnętrzny, ten mały, kompaktowy hub z łatwością mieści się na biurku lub może być zamontowany na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce.
Inteligentne ładowanie
Potrafi automatycznie wykryć każde podłączone urządzenie, dzięki czemu dostarcza precyzyjną ilość energii do 2,4A dla optymalnego ładowania. Podłączone urządzenia są objęte gwarancją na sprzęt podłączony w wysokości 3000 funtów.
W skrócie:
- 10 x 2,4A porty USB-A
- Wyjście zewnętrznego zasilacza 120W
- Inteligentne ładowanie dostarcza odpowiednią moc do każdego urządzenia
- Zabezpieczenie nadprądowe
- 3000 funtów gwarancji na podłączony sprzęt
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Audio |
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.4 A |
| Moc (W) | 120 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 10 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 3.2 cm |
| Szerokość | 8.9 cm |
| Głębokość | 16.8 cm |
| Waga | 0.204 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.