Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka 140W 4-Port GaN Wall Charger, White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie ładowanie 4 urządzeń jednocześnie.
Nasza 4-portowa ładowarka zapewnia maksymalną moc 140 W do wydajnego ładowania laptopa i do trzech dodatkowych urządzeń jednocześnie.

Kompaktowy i gotowy do podróży
W zestawie znajdują się wymienne końcówki dla wtyczek typu US, UK i EU. Kompaktowa konstrukcja posiada składane wtyki (tylko w USA), aby jeszcze bardziej ułatwić podróżowanie.

Szybkie i bezpieczne ładowanie GaN dla wszystkich.
Zintegrowana technologia GaN zapewnia bezpieczne i wydajne ładowanie z dużą mocą. Obsługuje szybkie ładowanie wszystkich kompatybilnych urządzeń obsługujących PD3.1- i PD3.0.

Szybkie i bezpieczne jednoczesne ładowanie.
Ładuj MacBooka Pro z pełną prędkością lub szybko ładuj iPhone'a i iPada, ładując jednocześnie dwa dodatkowe urządzenia dzięki naszej 4-portowej ładowarce GaN o mocy 140 W. Ta potężna ładowarka GaN oferuje łatwy dostęp do 3 portów USB-C i 1 portu USB-A. Obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym MacBook, iPhone, iPad i Apple Watch, a także inne smartfony, tablety i laptopy USB-C.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Wtyczka elektryczna |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Moc (W) | 140 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość | 3.1 cm |
| Głębokość | 7.5 cm |
| Waga | 0.385 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| Ilość portów USB-C | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.