Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka 2x USB-C 45W, GaN, BoostCharge, czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie ładowanie dla dwojga
Naładuj swojego MacBooka †† lub szybko naładuj iPhone'a 13 i urządzenie Galaxy w tym samym czasie dzięki naszej potężnej, ultrakompaktowej podwójnej ładowarce ściennej USB-C. Obejmuje ona technologie ładowania GaN, USB-C PD 3.0 i PPS, zapewniając szybkie i bezpieczne ładowanie, które nie przegrzewa się ani nie przeładowuje. Uzyskaj dostęp do 45 W mocy, korzystając z jednego portu dla MacBooka Pro lub do 25 W z górnego portu i do 20 W z dolnego portu, gdy korzystasz z obu. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do podróży lub jako ładowarka w domu.

Zasilany przez GaN
Najnowsza technologia GaN zapewnia bezpieczne, wydajne i ultrakompaktowe ładowanie, które nie przegrzewa się ani nie przeładowuje.
Szybkie ładowanie iPhone'a i Samsunga
Technologie ładowania USB-C PD 3.0 i PPS pomagają zapewnić mocne i wydajne ładowanie szerszej gamy urządzeń. Ładowanie iPhone'a 13 od 0-50% w 28 minut† i Samsunga S21+ od 0-50% w 27 minut‡.
Podwójne ładowanie
Złącze USB-C PD 3.0 z technologią ładowania PPS zapewnia wydajne i szybkie ładowanie nawet dwóch urządzeń:
- Dostęp do 45 W mocy do ładowania MacBooka Pro, laptopa USB-C lub innego kompatybilnego urządzenia, gdy używany jest jeden port USB-C.
- Gdy oba porty USB-C są używane, szybkie ładowanie 2 urządzeń z mocą do 25 W z górnego portu i do 20 W z dolnego portu.
Gotowy do podróży
Idealny sposób na ładowanie urządzeń w podróży. Nasza podwójna ładowarka ścienna USB-C GaN z PPS jest kompaktowa i lekka, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży.
Idealne ładowanie
Uzyskaj odpowiednią ilość energii za każdym razem. Technologia Programmable Power Supply (PPS) dynamicznie dostosowuje napięcie wyjściowe ładowarki w zależności od potrzeb urządzenia, do którego jest podłączona.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 8.2 cm |
| Szerokość | 3.9 cm |
| Głębokość | 4.1 cm |
| Waga | 0.095 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.