Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka USB-C 20W, kątowa, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybka porcja energii
Szybko, a jednocześnie bezpiecznie naładuj iPhone’a, iPada, Samsunga Galaxy lub inne urządzenie wyposażone w USB-C. Ta kompaktowa 20-watowa ładowarka ścienna z funkcją USB-Power Delivery zapewnia błyskawiczne ładowanie urządzeń wyposażonych w złącze USB-PD.
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Zintegrowany chipset USB Power Delivery 3.1 zapewni bezpieczne oraz niezawodne ładowanie. Dzięki wbudowanej ochronie przed zbyt wysokim lub niskim napięciem, wysoką temperaturą i skokami napięcia podłączysz swoje urządzenie bez żadnych obaw. Technologia PPS wykrywa podłączone urządzenie i dobiera odpowiednią ilość energii potrzebnej do całkowitego naładowania. Swojego iPhone’a 12 lub 13 naładujesz od 0% do 50% w zaledwie 28 minut.
Masz to w kieszeni
Zaprojektowana z myślą o ułatwieniu podróży, ta kieszonkowa ładowarka bez problemu zmieści się w każdy miejscu domu lub w trasie. Zabierzesz ją ze sobą w delegację lub na wakacje, a kompaktowe rozmiary pozwolą oszczędzić miejsce wśród bagaży.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącza zewnętrzne | Port USB-C |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Moc (W) | 20 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 4.9 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 6.4 cm |
| Waga | 0.054 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.