Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka USB-C 25W PD PPS, sieciowa, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Inteligentna, szybka ładowarka
Naładuj swój smartfon iPhone lub Samsung od 0 do 50% w 30 minut dzięki ładowarce 25W USB-C® PD 3.0 PPS. Wymień zasilacz dołączony do urządzenia na lepszą ładowarkę z certyfikatem USB-C PD 3.0, która optymalnie ładuje nowsze modele iPhone'a i Samsunga, a przy tym jest na tyle kompaktowa, że można ją zabrać ze sobą w podróż. Zintegrowana technologia PPS umożliwia optymalne ładowanie kompatybilnych urządzeń poprzez dynamiczne określanie najlepszego napięcia ładowania. Oznacza to, że smartfony Samsunga mogą być ładowane mocą do 25 W, a iPhone'y do 20 W.
Zoptymalizowana dla urządzeń Samsung i iPhone
Korzystaj z optymalnej wydajności ładowania dzięki naszej ładowarce 25W USB-C PD 3.0 PPS. To szybkie i uniwersalne rozwiązanie do ładowania jest zoptymalizowane pod kątem smartfonów iPhone i Samsung, a także innych urządzeń wyposażonych w złącze USB-C PD.
Szybkie ładowanie iPhone'a, smartfona Samsung i innych urządzeń wyposażonych w złącze USB-C PD za pomocą jednej, wygodnej ładowarki
USB-C PD 3.0 ładuje iPhone'a 8 lub nowsze modele z mocą do 20W, a USB-C PD 3.0 PPS ładuje smartfony Samsung z mocą do 25W.
Dynamiczna moc
Dzięki inteligencji programowalnego standardu zasilania ładowanie smartfona jest bezpieczne i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Technologia PPS umożliwia dynamiczne dostosowanie napięcia wyjściowego ładowania do podłączonego urządzenia, dzięki czemu urządzenie jest zawsze optymalnie naładowane odpowiednią ilością energii.
Kompaktowa konstrukcja umożliwiająca pracę w podróży
Moc i szybkość, których potrzebujesz w kompaktowym, przenośnym formacie.
Najważniejsze cechy:
- Naładuj smartfon Samsung od 0 do 50% w 26 minut dzięki funkcji szybkiego ładowania.
- Naładuj iPhone'a 8 lub nowszego od 0 do 50% w 30 minut dzięki funkcji szybkiego ładowania
- Dynamic Power Delivery z technologią PPS dostarcza do 25W dla smartfonów Samsung i 20W dla iPhone'ów
- Certyfikat USB-C PD 3.0
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Moc (W) | 25 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 8.1 cm |
| Szerokość | 4.2 cm |
| Głębokość | 2.6 cm |
| Waga | 0.059 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.